18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

gdyby kózka nie skakała?

Dramat Agaty Dudy. Prezydentowa nie może chodzić!

11.05.2021  08:51
Cierpienia Agaty. Prezydentowa nie może chodzić
Cierpienia Agaty. Prezydentowa nie może chodzić Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Piekielne katusze przeżywa Agata Duda. Małżonka prezydenta doznała bolesnej kontuzji. Jest tak źle, że nie może ustać na nogach!

Agata Duda doznała kontuzji tak bolesnej, że wyłączyła ją z aktywności u boku małżonka. Pozostawiony sam sobie prezydent Andrzej Duda ze smutkiem informował tuż przed weekendem, że żona doznała poważnej kontuzji i nie była w stanie wziąć z nim udziału w spotkaniu ze strażakami.

Andrzej Duda nie chciał zdradzić, co złego stało się jego małżonce. Teraz już jednak wszystko wiadomo - do informacji o stanie zdrowia prezydentowej dotarli dziennikarze se.p. Co ustalili?

Agata Duda nie może chodzić

Pierwsza Dama cierpi i ciężko jej pozostawać damą, bo nie jest w stanie dłużej ustać na nogach. Małżonka prezydenta doznała bowiem poważnej kontuzji kostki, która mocno ograniczyła działalność prezydentowej.

Kontuzja przytrafiła się na początku zeszłego tygodnia. Pierwsza dama stłukła sobie kostkę i nie mogła zbytnio chodzić, ale nie przeszkodziło to jej w zdalnym spotkaniu z rodzicami niepełnosprawnych dzieci 6 maja. Niestety, w piątek z prezydentem na spotkanie ze strażakami nie mogła pojechać, bo trudność sprawiało jej zwłaszcza dłuższe stanie, nie mogła nadwerężać stopy

- tłumaczy informator se.pl.

I choć wydaje się, że stłuczenie kostki to nic wielkiego, to pamiętajmy - stłuczenia mogą być różne, często wymagają nie tylko odciążenia, ale nawet założenia ortezy. Rekonwalescencja pierwszej damy może potrwać zatem nawet do około 3 tygodni!

Czytaj także
Przeczytaj więcej