18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Choroba daje o sobie znać

Dramat Antoniego Królikowskiego. "Na scenie SPARALIŻOWAŁO MI TWARZ"

07.09.2022  19:53
Antoni Królikowski ciężko choruje. Walczył z paraliżem
Antoni Królikowski ciężko choruje. Walczył z paraliżem Fot: Piotr Molecki/East News

Antoni Królikowski miał w ostatnim czasie wiele przeżyć. Nie tylko wziął ślub i został ojcem, ale również zaczął sprawę rozwodową i opuścił rodzinę dla nowej kobiety. Jakby tego było mało - jednocześnie zaczął zmagać się z ciężką i nieuleczalną chorobą, jaką jest stwardnienie rozsiane.

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Mogło się wydawać, że Joanna Opozda będzie mogła liczyć przynajmniej na ramię jej świeżo poślubionego małżonka Antka Królikowskiego. Nic bardziej mylnego, to właśnie on zrobił jej w najważniejszym momencie życia niewysłowioną krzywdę.

Antoni Królikowski ciężko choruje. Walczył z paraliżem

Teraz Antoniego Królikowskiego spotyka sama zła passa. Najpierw ujawnił, że choruje na stwardnienie rozsiane, a potem ludzie z jego bliskiego towarzystwa również zaczęli to i owo ujawniać. 

Jak się okazuje, choroba Królikowskiego daje mu się bardzo we znaki, a ponieważ jest aktorem, szczególnie trudno ukryć jej skutki. Tym bardziej że w ostatnim czasie artysta doznał paraliżu połowy twarzy... będąc na scenie!

Dowiedziałem się, że jestem chory, gdy na scenie sparaliżowało mi pół twarzy. Chodziłem tak z tym, nie wiedząc, co mi jest. Myślałem, że to zmęczenie, potem się okazało, że to jest coś dużo poważniejszego

- mówił w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

"Milczałem na ten temat, skrywałem tę chorobę przez lata, ponieważ uważałem, że to jest prywatna sprawa i że nikt mi nie pomoże, ani ja nikomu nie pomogę, dzieląc się tym z kimkolwiek. Zmieniłem zdanie po przepłynięciu Atlantyku. Mieliśmy wszyscy poczucie, że robimy coś niesamowitego, przekraczamy jakieś swoje granice" - wyznał w podcaście "WojewódzkiKędzierski". 

Współczujecie mu trudnych przeżyć?

logo Tu się dzieje