18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego się nie spodziewała

Dramat Kurdej-Szatan. Straciła kolejną pracę!

24.11.2021  14:38
Barbara Kurdej-Szatan wylatuje z Play
Barbara Kurdej-Szatan wylatuje z Play Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Sieć komórkowa Play nie przedłuży umowy z Barbarą-Kurdej Szatan. To kolejny pracodawca, który zrezygnował ze współpracy z 36-latką. Według nieoficjalnych doniesień decyzja ta związana jest z aferą, do której aktorka doprowadziła kilka tygodni temu.

Internauci nadal przeżywają kontrowersyjny wpis Barbary Kurdej-Szatan, krytykujący polskich funkcjonariuszy, pełniących służbę przy polsko-białoruskiej granicy. Sprawą zajęła się prokuratura, gdyż znieważanie strażników granicznych jest karalne. Na aferę szybko zareagował także Jacek Kurski, informując o odebraniu aktorce roli w serialu "M jak miłość".

Kurdej-Szatan wylatuje z Playa

Początkowo wydawało się, że Barbara Kurdej Szatan, nazywana też "blondynką z Playa" nie musi martwić się o współpracę z operatorem komórkowym. Po aferze sieć wydała dwa oświadczenia, w których odcięła się od wypowiedzi 36-latki, lecz nie informowała o zwolnieniu celebrytki. Po czasie okazało się jednak, że sytuacja uległa zmianie.

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia - poinformował Pudelek.pl.

Anonimowy informator portalu Pudelek.pl dodaje, że zakończenie współpracy nie jest przypadkowe. Firma ma dość skarg i zażaleń, które dotyczą aktorki.

Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki - dodaje pudelek.pl.

Kurdej-Szatan nie pojawi się już w najnowszych reklamach świątecznych Playa. Ze względu na to, że firma chce być kojarzona z innymi osobami, nie wykluczone, że pracę straci także Kuba Wojewódzki.