18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kryzys u królowej

Dramat Ewy Bem. "Nigdy już nie będę szczęśliwa"

23.03.2022  11:38
Dramat Ewy Bem. "Nigdy nie będę szczęśliwa"
Dramat Ewy Bem. "Nigdy nie będę szczęśliwa" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Ewa Bem wróciła na scenę. Okazuje się jednak, że rozkwitająca na nowo kariera nie daje jej szczęścia w życiu prywatnym. Artystka opowiedziała o kolejnym problemie, z którym musi zmagać się poza sceną. Czy jeszcze będzie kiedyś szczęśliwa? Niestety...

Ewa Bem, czyli królowa i pierwsza dama polskiego jazzu, w muzyce osiągnęła już wszystko. Niestety, życie prywatne jej nie rozpieszcza. Udzieliła wywiadu pismu „Kobieta i życie” i ujawniła, że przechodzi poważny kryzys. Tym razem chodzi o wiarę w Boga.

Kariera i życie Ewy Bem. Nie jest kolorowo

Przypomnijmy, że w 2015 roku córka Ewy Bem Pamela zachorowała na guza mózgu. Niestety, po dwóch latach przegrała walkę z chorobą. Wokalistka zaczęła zmagać się z depresją i ogłosiła, że po tak bolesnej stracie nigdy nie wróci już na scenę. Co prawda w 2021 roku znów zaśpiewała publicznie, ale jej życie prywatne wciąż prześladują demony i koszmary przeszłości.

Królowa polskiej muzyki wyznała, że chociaż znowu daje koncerty, to „już nigdy nie będzie w pełni szczęśliwa”.

Po śmierci Pamelki moja wiara się trochę rozkruszyła. I mam pewien problem w dialogu z Bogiem. Częściej wątpię, niż wierzę. Bo czy On naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?  - wyznała Ewa Bem. („Kobieta i życie”)