18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre informacje

Dramat Ewy Krawczyk. Potrzebuje pomocy lekarzy

08.09.2021  20:26
Ewa Krawczyk nie może pogodzić się ze śmiercią męża
Ewa Krawczyk nie może pogodzić się ze śmiercią męża Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Minęło już pięć miesięcy od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po legendarnym muzyku nadal nie może pogodzić się ze stratą swojego ukochanego męża, z którym przeżyła prawie 40 lat. Ostatnio 61-latka wyznała, że stale potrzebuje wsparcia medycznego, by normalnie funkcjonować.

Nikt nie spodziewał się, że kilkutygodniowy pobyt Krzysztofa Krawczyka w szpitalu będzie miał tak tragiczny finał. Wiosną, wkrótce po opuszczeniu placówki medycznej stan zdrowia muzyka znacznie się pogorszył. Uwielbiany przez miliony Polaków muzyk zmarł w święta wielkanocne.

Artysta chorował na cukrzycę, Parkinsona oraz zmagał się z migotaniem przedsionków. Przed śmiercią trafił do szpitala ze względu na zakażenie koronawirusem.

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już pięć miesięcy, lecz cierpienie Ewy Krawczyk nadal trwa. Sytuacji nie polepsza konflikt z synem dotyczący spadku po muzyku.

Ewa Krawczyk korzysta z pomocy lekarzy

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że korzysta ze wsparcia lekarzy oraz bierze tabletki, by móc normalnie funkcjonować.

Chyba nie muszę tego mówić, bo wszyscy się domyślają. Biorę tabletki, mam wsparcie lekarzy. Bez tego, bez tej pomocy bym sobie nie poradziła. Byliśmy z Krzysztofem przez tyle lat razem - wyznała wdowa.

Ten rok okazał się wyjątkowo trudny dla zrozpaczonej żony. Wdowę po muzyku wspierają fani i artyści. Ostatnio nie mogła ukryć wzruszenia, gdy podczas Festiwalu w Opolu odśpiewano najpopularniejsze utwory jej męża.

Czytaj także
Przeczytaj więcej