18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Z tym się urodziłam, z tym umrę"

Dramat Gwit. Ciąża, choroba i problem z porodem

Wojciech Kozicki
17.10.2022  12:08
Dominika Gwit w ciąży. Pojawił się jednak problem z porodem i choroba
Dominika Gwit w ciąży. Pojawił się jednak problem z porodem i choroba Fot: TRICOLORS/East News

Dominika Gwit jest w ciąży, ale nie wszystko jest jak w bajce. Celebrytka ujawnia, że choroby niszczą jej organizm i obawia się, że poród nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Jakie problemy ze zdrowiem ma Gwit?

Na ten moment cała Polska czekała w zapartym tchem i można uznać, że to nasz narodowy wspólny sukces! W końcu mamy to! Dominika Gwit jest w ciąży! Ciężarna aktorka pojawiła się kilka dni temu na premierze filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", podczas której tryskała energią i dobrym humorem. Jednak okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. Boi się o dziecko i poród?

Choroba i ciąża. Wyznanie Dominiki Gwit

Dominika Gwit w rozmowie z magazynem „Viva!” podzieliła się obawami związanymi z porodem i swoim stanem zdrowia. Terminu nie zdradziła, ale ujawniła, że być może poród nie odbędzie się w terminie. Powodem są choroby współistniejące Dominiki.

Nie zdradzam publicznie terminu porodu, ale jeszcze mam trochę czasu. Zresztą nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie, czekamy z mężem z utęsknieniem na zostanie rodzicami – wyznała Gwit w "Vivie!”

Na co takiego chora jest Dominika Gwit? Cierpi na zespół metaboliczny, który wyniszcza jej organizm. Uspokaja jednak swoich fanów, że ma dobre wyniki badań.

Z zespołem metabolicznym urodziłam się i z nim umrę. To zespół wielu autoimmunologicznych chorób, które niszczą organizm. Na szczęście mam fantastycznych lekarzy, leczę się i moje wyniki badań są bardzo dobre - ujawniła Dominika Gwit.

Pani Dominiko, trzymamy kciuki za dobre rozwiązanie i życzymy zdrowia!

Czytaj także