18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedny

Dramat Piotra Fronczewskiego. Najpierw choroba, a teraz to

11.02.2021  20:02
Piotr Fronczewski przeżywa trudny okres
Piotr Fronczewski przeżywa trudny okres Fot: STANISŁAW KOWALCZUK/East News

W życiu Piotra Fronczewskiego nie dzieje się ostatnio najlepiej. Aktor potwornie cierpi przez pandemię koronawirusa.

Znany i kochany przez Polaków aktor Piotr Fronczewski przechodzi ostatnio przez ciężki okres w życiu. Artysta o wyjątkowym głosie i niezwykłych umiejętnościach scenicznych, od kilku lat zmaga się z problemami kardiologicznymi.

Niedawno pisaliśmy, że zdrowie Piotra Fronczewskiego jest w coraz gorszym stanie i najpewniej potrzebna będzie operacja. Teraz okazuje się, że problemów jest więcej.

Piotr Fronczewski w kryzysie

Poza problemami ze zdrowiem, Piotr Fronczewski cierpi też na... bezrobocie. Przez pandemię koronawirusa artyści nie mają pracy, nie nagrywają i nie występują w teatrach (chyba że online). To zmienić ma się teoretycznie od 12 lutego, nie wiadomo jednak, czy po dwóch próbnych tygodniach obostrzenia nie powrócą i teatry nie zostaną ponownie zamknięte.

Piotr Fronczewski nie pojawia się więc na deskach teatru, nie ma go też w telewizji. Artysta czeka na wznowienie nagrań do serialu "W rytmie serca", jednak kiedy aktorzy wejdą na plan? Nie wiadomo.

Jest światełko w tunelu

Mówi się, że po każdej burzy w końcu pokazuje się słońce. Tak i Piotr Fronczewski ujrzał w tych trudnych czasach światełko w tunelu. Odezwał się do niego syn przyjaciela, reżyser Jan Holoubek, który chce ruszyć z produkcją nowego, 8-odcinkowego serialu.

Gdy pisał scenariusz, jedna z ról od razu pasowała mu do Piotra Fronczewskiego. A aktor docenia ten gest, tym bardziej że nie spodziewał się go teraz. Ma już pewność, że jak tylko będzie można ruszyć ze zdjęciami, on będzie miał nową pracę - czytamy w Rewii.

Piotr Fronczewski przez lata przyjaźnił się z Gustawem Holoubkiem. Okazuje się, że jego syn o tym pamiętał i dziś wyciąga pomocną dłoń ku aktorowi. Obaj panowie mają już za sobą owocną współpracę - spotkali się na planie serialu "Rojst".

To była "mała rola i krótka przygoda, ale szalenie miła

- opisał to doświadczenie Piotr Fronczewski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej