18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Julio, nie poddawaj się!

Dramat w mieszkaniu Wieniawy. Ekipa musiała zrobić wielką dziurę

26.06.2021  14:47
Wieniawa jak człowiek. Nawet celebrytce zdarza się mieć dziurę w suficie
Wieniawa jak człowiek. Nawet celebrytce zdarza się mieć dziurę w suficie Fot: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa przeżywa dramat, gehennę i udrękę. Jeszcze niedawno eksponowała nagą pupę na wakacjach i prezentowała mieszkania za 2 miliony. Teraz wydarzyła się tragedia i celebrytka zaprezentowała jaką ma wielką dziurę w suficie. Czy da radę przeżyć lato bez klimatyzacji?

Julia Wieniawa w rozpaczy, jej urocze warszawskie gniazdko już nie kusi jak to drzewiej bywało. 22-latka z taką samą pasją jak prezentuje swoje smukłe ciało, prezentowała niedawno złoty okap w stylu Don Vasyla oraz obitą marmurem wannę. Przeciętnego Kowalskiego nie stać nawet, by choćby pomyśleć o takim luksusowym mieszkaniu w Warszawie. Nagle jednak wydarzył się dramat, cała Polska wstrzymała oddech - mieszkanie trzeba znów REMONTOWAĆ!

Wieniawa i jej dziura w suficie. Będzie kosztowny remont mieszkania

Wieniawa na Instagramie ujawniła przez jaki koszmar musi przechodzić. Okazało się, że złoty okap to już wspomnienie. Zepsuła się klimatyzacja i ekipa remontowa musiała zrobić ogromną dziurę w suficie. Katastrofa! Nie prościej kupić nowe mieszkanie i nie bawić się w uciążliwy remont?

Martwimy się o Julię! Afrykańskie upały maltretują Polskę, a zjawiskowa Wieniawa została bez klimatyzacji. Jak wytrzyma w takim skwarze? Trzymamy kciuki i dmuchamy w ekrany, przesyłając celebrytce kojący chłodek.

Żeby życie miało smaczek - raz na wozie, raz pod wozem... i czasem trzeba zrobić dziurę w suficie. Nie ma to jak zalana kuchnia, bo spiep*zyła mi się klimatyzacja akurat w najbardziej upalne i duszne dni – rozpacza Wieniawa na Instagramie. 

Wieniawa i jej mieszkanie. Nawet celebryta ma czasem dziurę w suficie
Wieniawa i jej mieszkanie. Nawet celebryta ma czasem dziurę w suficie Fot: Instagram
Wieniawa wspomna złoty okap. Została po nim tylko mroczna otchłań w suficie
Wieniawa wspomna złoty okap. Została po nim tylko mroczna otchłań w suficie Fot: Instagram