Przeżyła piekło

Dramat byłej żony Pazury. "Pochowałam dwoje dzieci"

14.01.2020  15:47
Dramat byłej żony Pazury. "Pochowałam dwoje dzieci"
Dramat byłej żony Pazury. "Pochowałam dwoje dzieci" Fot: Tomasz ZIELINSKI/East News

Była żona Cezarego Pazury - Weronika Marczuk przeżyła w życiu wielkie tragedie. Kobieta opowiedziała o swojej wyboistej drodze do macierzyństwa. Niejedna kobieta by się po czymś takim załamała. 

Weronika Marczuk była kiedyś największą miłością Cezarego Pazury. Zanim poznał on swoją kolejną małżonkę i (jak utrzymuje) kobietę jego życia - Edytę, para była nierozłączna.

Weronikę wiele osób kojarzy z uśmiechniętej twarzy i pogodnego usposobienia. Prawie nikt nie wie, że prywatnie przeżyła ona wielką tragedię. Straciła dwoje dzieci w wyniku poronienia, co bardzo mocno się na niej odbiło.

Weronika Marczuk przeżyła prywatny dramat

Podczas gdy Cezary Pazura cieszył się ojcostwem u boku młodej żony, Weronika toczyła ogromną walkę. W końcu jej się udało - w wieku 49 lat po raz pierwszy zostanie biologiczną matką.

Ja zachodziłam w ciąże, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych. Potrzebują wsparcia. Jedni podnoszą się po tym, a inni nie

– wyznała Weronika Marczuk w rozmowie z serwisem edziecko.

Na szczęście gwiazda odnalazła szczęście u boku mężczyzny, który dobrze ją rozumie. To właśnie jego obdarzy teraz potomkiem.

Mój partner jest spokojnym mężczyzną, który nie panikuje, nie stwarza problemów, myśli zawsze pozytywnie. Może to zabrzmi banalnie, ale chciałam spotkać mężczyznę z kategorii dobry człowiek. Marzyło mi się zwyczajne, normalnie życie. Moja mama mówiła mi, że najważniejszy w życiu jest święty spokój. I miała rację

– oznajmiła w wywiadzie.

Weronika Marczuk ma w planach napisać książkę, kierowaną do kobiet, które mają problemy z zajściem w ciążę bądź jej donoszeniem. Chce być wsparciem i przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na happy end.

Życzymy zdrowia mamie i dziecku!

Przeczytaj więcej
Komentarze