18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest w kiepskim stanie

Dramat gwiazdy Kiepskich. Poważnie chora!

Wojciech Kozicki
12.03.2021  08:09
Wesoła Halinka Kiepska, smutna Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka jest biedna i chora
Wesoła Halinka Kiepska, smutna Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka jest biedna i chora Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Choć serial „Świat według Kiepskich” to zabawne sceny, żarty i piosenki, to nad aktorami produkcji Polsatu wydaje się ciążyć ostatnio jakaś klątwa. Kolejne gwiazdy umierają, a inne chorują lub klepią biedę aż serce pęka. Teraz okazuje się, że cierpi Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska.

Nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich" już wkrótce, chociaż nie żyją Ryszard Kotys (Marian Paździoch) i Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek). Tymczasem na jaw wyszedł dramat, jaki przeżywa Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska. Niedawno wyznała, że z powodu braku pracy w Kiepskich była tak biedna, iż nie miała za co urządzić świąt, a teraz okazało się, że ma poważne problemy ze zdrowiem.

Wesoła Halinka Kiepska, smutna Marzena Kipiel-Sztuka

Polska wstrzymała oddech, gdy Marzena Kipiel-Sztuka mówiła o tym, że musiała pożyczyć pieniądze, bo nie miała z czego żyć i opłacić rachunków. Nie dziwi nas dlaczego aktorzy serialu „Świat według Kiepskich” tak ochoczo chcieli wrócić na plan produkcji, nie zważając na śmierć Kotysa i Gnatowskiego. Jak czytamy na łamach Super Expressu, aktorce grającą Halinę Kiepską z pomocą przyszła pani Marysia "starsza, przemiła kobieta, której obiło się o uszy, że ma kłopoty finansowe", która dzieliła się z nią jedzeniem.

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć  - powiedziała Kipiel-Sztuka w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Na tym jednak nie koniec kłopotów aktorki. W okresie pandemii bardzo pogorszył jej się wzrok, a nie miała pieniędzy na leczenie. Lekarka nie wzięła podobno od niej ani grosza. Problemem pozostaje jednak dla niej izolacja z powodu epidemii i lockdownu. Jak podaje Super Experess, aktorka „zaczęła zmagać się ze straszną chorobą XXI wieku, zaczęła zamykać się w sobie”. Potwierdziła, że cierpi na samotność i depresję.

Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc  - powiedziała Kipiel-Sztuka. ("Świat & Ludzie").

Super Express przypomina, że Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech mężów i jednego partnera. Nie ma dzieci, a jej jedynym towarzyszem życia jest pies Gienek, o którym opowiada w wywiadach.

Czytaj także
Przeczytaj więcej