18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna historia

Dramat syna Krawczyka. Od lat nie ma za co żyć

13.05.2021  19:00
Krawczyk nie lubił swojego syna?
Krawczyk nie lubił swojego syna? Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Krzysztof Krawczyk Junior po latach milczenia opisał kulisy swojego życia. Syn legendarnego muzyka zmaga się z licznymi problemami. Oprócz walki z chorobą brakuje mu także środków do życia.

Syn Krzysztofa Krawczyka postanowił rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące relacji z jego ojcem. Podczas wywiadu udzielonego telewizji TVN przyznał, że tata nie poświęcał mu czasu, a ostatni raz widział się z nim półtora roku temu. Nie mógł liczyć także na żadne wsparcie finansowe, przez co obecnie jego sytuacja jest bardzo trudna.

Krawczyk Junior klepie biedę

Krawczyk junior przez lata mieszkał z dziadkami. Gdy zmarli, do mieszkania sprowadził się stryj wraz z żoną i dziećmi. 47-latek przyznaje, że nie lubi przebywać w domu, gdyż każdego dnia odbywają się tam alkoholowe libacje.

Chodzi o to, żeby chociaż trochę być poza domem, odciąć się od stresu, który jest tam, niebezpieczeństw - wyjaśnia syn muzyka.

Junior od lat zmaga się z pourazową padaczką, która uniemożliwia mu podjęcie stałej pracy. Jak przyznał, obecnie utrzymuje się jedynie z renty, która wynosi jedynie 1000 złotych.

47-latek próbował drogą sądową wywalczyć alimenty, lecz plany pokrzyżowała śmierć ojca. Syn muzyka nie może także liczyć na spadek po ojcu.