18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile grozy

Dramat u detektywa Rutkowskiego. "Realne zagrożenie życia"

18.09.2019  08:27
Dramat u detektywa Rutkowskiego. "Realne zagrożenie życia"
Dramat u detektywa Rutkowskiego. "Realne zagrożenie życia" Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Detektyw Rutkowski przeżył chwile grozy, kiedy najbliższa mu osoba znalazła się w tak złym stanie, że realnie zagrożone było jej życie. 

Detektyw Rutkowski jest osobą znaną Polakom - często włącza się w różne, kontrowersyjne sprawy i pokazuje, że nieobcy mu stres. Jednakże, kiedy w grę wchodzi życie najbliższych mu osób - potrafi mocno się przejąć.

Detektyw Rutkowski drży o życie mamy

Rutkowski przeżył chwile grozy, kiedy pani Urszula - jego mama, zasłabła w swoim domu w miejscowości Śladów. 

Ratownicy ocenili, że jest to sytuacja realnego zagrożenia życia. Myślałem, że mama dostała udaru, ale na szczęście nie. Teraz jest stabilna, a jej stan zdrowia się poprawia. Dziękuję lekarzom, że tak dobrze zajęli się moją mamą oraz mojej żonie, która cały czas się nią opiekuje - opowiedział Super Expressowi detektyw.

O stan zdrowia pani Urszuli martwi się również świeżo poślubiona małżonka Krzysztofa Rutkowskiego - Maja Plich. W mediach społecznościowych daje wyraz troski o teściową. 

Czy można pokochać mamę swojego partnera? Można i to bardzo mocno!!! Dla mnie jest mamą od wielu lat, a ja dla niej córką (...) Kiedy odzyskała przytomność przepraszała mnie, że zrobiła nam problem tak krótko po ślubie-taki to kochany człowiek. Teraz w szpitalnej stołówce łzy mi lecą ciurkiem nad krupnikiem, bo na samą myśl, że kiedyś miałoby jej zabraknąć przeszywa mnie na wylot od środka. Od tygodnia serce mi pęka, ale wierze Mamuś, że jeszcze setki godzin rozmów przed Nami - napisała na Instagramie.

Trzymamy kciuki za wyzdrowienie.

Czytaj także