18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A taka piękna była z nich para!

Dramat w życiu Kamińskiej. To KONIEC?

10.12.2021  12:35
Julia Kamińska rozstała się z partnerem? Życie to nie serial, miłość może nie wygrać
Julia Kamińska rozstała się z partnerem? Życie to nie serial, miłość może nie wygrać Fot: Pawel Wodzynski/East News

Julia Kamińska w serialu „BrzydUla” walczy o miłość i zapewne zejdzie się z Markiem. Jednak w życiu prywatnym ma mniej szczęścia w miłości. Aktorka i Piotr Jasek rozstali się po 12 latach związku? Nie możemy uwierzyć, że ta piękna para mogła się rozpaść! To nie może być prawda, nieee!

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się w 2009 roku na planie serialu „BrzydUla". Zaiskrzyło, pojawiło się uczucie, które przetrwało aż do teraz. Niestety, media donoszą o rozpadzie związku. „Na żywo” ujawnia, że para przechodzi poważny kryzys, który może skończyć się definitywnym rozstaniem. A taka piękna była z nich para!

Julia Kamińska nie ma szczęścia w miłości jak w "BrzydUli"?

Tajemniczy informator „Na żywo” ujawnił, że scenarzysta i aktorka zaczęli się od siebie oddalać. Podobno Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra, by „zrobić sobie przerwę”. Jak jest naprawdę, tego raczej się nie dowiemy.

Jasek podczas rozmowy z Onetem odmówił komentowania doniesień tabloidów o rozpadzie związku z Kamińską. Pudelek przypomina jednak, że niedawno gwiazda "BrzydUli” zapewniała, że chociaż nie planuje ślubu z ukochanym, to czuje się z nim szczęśliwa.

Nie przeszkodziła im nawet spora różnica wieku. Piotr Jasek jest bowiem starszy od Julii Kamińskiej o 20 lat. I chociaż niektórzy wątpili wówczas w to, że ta relacja przetrwa, oni na każdym kroku udowadniali im, że się mylą. Aż do teraz... – pisze Pudelek.

logo Tu się dzieje