18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ceny z kosmosu

Drogi ojciec Tadeusz Rydzyk. Jego cennik szokuje

Bartłomiej Ciepielewski
03.11.2020  14:14
Cennik Rydzyka jest kosmiczny
Cennik Rydzyka jest kosmiczny Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Ojciec Tadeusz Rydzyk od zawsze miał żyłkę do interesów. Od niedawna rozwija swój sklep internetowy. Ceny są kosmiczne.

Tadeusz Rydzyk jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich mediach i kościele. Prowadzi wiele aktywności, spotykających się ze sporą krytyką. Jak donosi portal o2.pl, o. Tadeusz Rydzyk zainicjował powstanie fundacji prowadzącej sklep internetowy. Można tam znaleźć między innymi książki, dewocjonalia, a także jedzenie. Za niektóre produkty trzeba słono zapłacić.

Ile zapłacimy u ojca Tadeusza Rydzyka?

W dobie koronawirusa zakupy internetowe cieszą się znacznym powodzeniem, jednak czy stać nas na kupno oferowanej przez o. Rydzyka mąki w cenie 25 zł za pół kilograma? W ofercie znajdują się także przyprawy do miodu za 80 zł, oraz makarony po 13 zł za opakowanie. Przeciętny klient, widząc płatki orkiszowe za 24 zł, raczej obejdzie się smakiem i odejdzie z niesmakiem.

Szokują także ceny dewocjonaliów. Ekologiczna torba z nadrukiem kosztuje 20 zł, a różaniec aż 130 zł. Nie wiadomo, do jakich klientów chce trafić o. Tadeusz Rydzyk, ale na pewno nie są to przeciętni konsumenci i jego fani-emeryci. Mimo że produkty nie są standardowe, to cennik znajdujący się w sklepie internetowym duszpasterza wydaje się znacznie zawyżony.

Czytaj także