18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyznanie Ewy Krawczyk

Duch Krawczyka w domu. Żona: "On tutaj jest"

Wojciech Kozicki
29.10.2021  09:37
Dom Krzysztofa Krawczyka i wyznanie Ewy Krawczyk: on tutaj jest
Dom Krzysztofa Krawczyka i wyznanie Ewy Krawczyk: on tutaj jest Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje od wielu miesięcy, a jego żona Ewa żyje w rozpaczy jakby to wydarzyło się wczoraj. Zaprosiła „Super Express” do domu pieśniarza i opowiedziała jak próbuje żyć bez ukochanego. Okazuje się, że artysta wciąż jest obecny w jego domu duchem i nie tylko...

Ewa Krawczyk znów w mediach opowiada o życiu bez Krzysztofa Krawczyka. Wcześniej opisywała już w mediach m.in. ze szczegółami jak umierał Krzysztof Krawczyk, a teraz oprowadziła dziennikarzy „Super Expressu” po jego domu. Okazuje się, że duch Krawczyka wciąż w nim jest, a Ewę Krawczyk łączy z mężem nierozerwalna więź miłości i tęsknoty.

Dom Krzysztofa Krawczyka i wyznanie jego żony

Wdowa po Krawczyku powiedziała, że „on jest cały czas obecny w domu”. Na ścianach wciąż znajdują się jego zdjęcia i nagrody, a Ewa Krawczyk zapewnia, że czuje w domu obecność zmarłego, który cały czas jest przy niej.

Kiedy wracam z cmentarza mówię: "Do zobaczenia Krzysiu w domu", a kiedy przyjeżdżam, on tutaj jest. Ja to czuję. Żyję wśród męża. Jest on przez cały czas obecny w domu. Jest ze mną nawet w kuchni, jak gotuję, i w jadalni. Dzięki temu towarzyszy mi przez cały czas. Dzięki zdjęciom, portretom i jego przedmiotom, czuję, że żyję wśród Krzysia. On cały czas jest obecny w naszym domu – wyznała Ewa Krawczyk. („Super Express”).

Jak pisze SE.pl, najwięcej rzeczy Krawczyka i pamiątek po nim znajduje się w sypialni. Jego żona niczego nie ruszyła i niczego nie wyrzuciła. Niedawno mówiła nawet, że czas nakłada pastę do zębów na jego szczoteczkę. Śpi nawet po jego stronie łóżka, ale jak twierdzi, nie przesypia całych nocy i ciągle się budzi.

Kiedy wstaję rano, mam przez cały czas obok Krzysia, z jednej i z drugiej strony są jego zdjęcia. Rzeczy, które zostawił, okulary, zegarek, wszystko jest na tym samym miejscu. Książki, które czytał, są nieruszone. W szafach też mam jego rzeczy. Te rzeczy muszą tu być, nie wyobrażam sobie, żeby Krzysia tu nie było. On musi tu być. W szafach wiszą jego rzeczy, garnitury, spodnie, czasami śpię w jego koszulach, chodzę w nich, jak jest mi zimno. Mam jego marynarki, kurtki, które przez cały czas nim pachną, czuję go – opowiedziała Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk z żoną [WIDEO]

Krzysztof Krawczyk - Wróć do mnie [WIDEO]

Czytaj także