18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jacek zostanie sam?

Gwiazda odchodzi. Popłoch w TVP, Kurski drży?

27.05.2021  10:18
Dudziak znika z "The Voice of Poland"
Dudziak znika z "The Voice of Poland" Fot: Beata Zawadzka/East News

Pogrom w TVP trwa. Rogalska, Piasek, Szpak… Kurski traci kolejne gwiazdy, gehenna trwa. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Urszula Dudziak odchodzi z „The Voice of Poland”. Kto zastąpi ją w fotelu jurorskim w 12. edycji programu? Padły mocne nazwiska.

Legendarna piosenkarka Urszula Dudziak znika z „The Voice of Poland”, czekają nas roszady w jury. Jak ujawniają Wirtualne Media i Pudelek, pojawiły się już nazwiska potencjalnych gwiazd, które mogą ją zastąpić. Okazuje się, że mogą to być Rafał Brzozowski albo Sylwia Grzeszczak. Są to jednak wciąż rozmowy zakulisowe.

Dudziak znika z "The Voice of Poland"

Dlaczego Dudziak odchodzi z „The Voice of Poland”? Przyczyna porzucenia popularnego formatu TVP nie jest oficjalnie znana.

Okazuje się, że to może nie być koniec zmian w programie, bo zagrożona jest także Edyta Górniak. Czy ze składu jedenastej edycji w jury zostaną jedynie Tomson i Baron? Dowiemy się niebawem, bo dwunasty sezon „The Voice of Poland” TVP2 najprawdopodobniej pokaże jesienią tego roku. Właśnie dobiegają końca castingi.

Na tę chwilę pełen skład jurorskiego panelu jest jeszcze nieznany. Niepewny jest los Edyty Górniak, która ponoć naraziła się produkcji antyszczepionkowymi wynurzeniami. Za kulisami mówi się głównie o zaangażowaniu do projektu "nowych twarzy": Sylwii Grzeszczak i Rafała Brzozowskiego – podaje Pudelek.pl.

Urszula Dudziak - Papaya

Czytaj także
Przeczytaj więcej