18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat piosenkarki

Gwiazda muzyki porwana i zgwałcona

Wojciech Kozicki
26.02.2020  14:49
Wokalistka Duffy porwana i zgwałcona - to dlatego wokalistka zniknęła?
Wokalistka Duffy porwana i zgwałcona - to dlatego wokalistka zniknęła? Fot: YouTube/ DuffyVEVO

Wokalistka Duffy znana jest z hitu „Mercy”. Miała u stóp cały świat, lecz jej kariera jednak nagle wyhamowała, a gwiazda zniknęła kilka lat temu z mediów. Ujawniła właśnie, że była przetrzymywana, odurzana i zgwałcona.

Duffy w 2008 roku podbiła świat singlem „Mercy”, którego łączna sprzedaż wyniosła 6,4 mln egzemplarzy. W serwisie YouTube teledysk do przeboju obejrzało prawie 80 mln osób! Chociaż w 2010 roku wokalistka odniosła jeszcze sukces z albumem „Endlessly”, to w 2011 roku ogłosiła przerwę w karierze.

Duffy ma obecnie 35 lat. Wróciła z hukiem do mediów społecznościowych, gdy opublikowała na Instagramie szokujący wpis i wyjaśniła powód swojego tajemniczego zniknięcia.

Wielu z was zastanawiało się, czemu zniknęłam. Skontaktował się ze mną pewien dziennikarz i zeszłego lata o wszystkim mu opowiedziałam. Powiem prawdę, bo teraz jestem bezpieczna – wokalistka napisała na Instagramie.

Duffy na Instagramie wyznała, że była odurzana narkotykami i przetrzymywana wbrew swojej woli. Została też zgwałcona. Wyjaśniła, że dojście do siebie po takim dramacie zajęło jej sporo czasu, ale teraz w jej życiu „znowu świeci słońce”. Wyjawiła również, że wcześniej nie chciała o tym mówić, by świat nie widział smutku w jej oczach.

Więcej informacji o tragedii ujawni wkrótce. Zapowiedziała, że ukaże się niedługo specjalny wywiad, w którym opisze całą sytuację, z którą musiała się zmierzyć.

Duffy - Mercy [TELEDYSK]