18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek ogromny

Durczok przeczuwał najgorsze? "Boże, nie pozwól mi się tak zestarzeć"

16.11.2021  13:22
Niepokojące wpisy Kamila Durczoka
Niepokojące wpisy Kamila Durczoka Fot: EAST NEWS

Kamil Durczok przeczuwał, że jego stan zdrowia gwałtownie się pogarsza? Jego ostatnie wpisy w sieci są wyjątkowo niepokojące. W obliczu tej tragedii warto się nad nimi pochylić.

Kamil Durczok nie żyje. O niespodziewanej i nagłej śmierci dawnego szefa "Faktów TVN" i wieloletniego pracownika TVP poinformował jako pierwszy serwis Press.pl, a później potwierdziła ją rodzina zmarłego. 

Kamil Durczok przeczuwał własną śmierć?

Śmierć Kamila Durczoka dogłębnie wstrząsnęła Polakami. Nikt nie mógł się spodziewać, że ten 53-letni dziennikarz odejdzie tak szybko. Nowe światło na tę sprawę rzuca wyznanie jego byłej żony. Tymczasem szpital, w którym odszedł dziennikarz, potwierdził, że jego zgon spowodowany był zaostrzeniem choroby przewlekłej, a pacjent trafił do niego w stanie ciężki.

Zmarł w szpitalu, po długiej chorobie. Był reanimowany

- powiedziała dla Pudelka Marianna Dufek.

Jak to zwykle bywa w takich tragicznych sytuacjach, nagle w wielu miejscach widać znaki, które przepowiadały ten dramat. Czy Kamil Durczok przeczuwał własną śmierć?

Jego wpisy w mediach społecznościowych z ostatniego czasu są wyjątkowo niepokojące. Kamil Durczok, jeszcze kilka dni temu w aktywny sposób komentował bieżące wydarzenia polityczne.

Dziennikarz mocno odnosił się między innymi do wypowiedzi Janusza Korwina Mikke. Napisał wtedy: "Boże, nie pozwól mi się tak zestarzeć. Idiota". Ostanie wpisy na koncie twitterowym Durczoka datowane są na 8 i 9 listopada, potem zamilkł, by 16 listopada zakończyć swoje życie.

Czy czuł, że jego stan zdrowia gwałtownie się pogarsza? Kiedy trafił do szpitala, lekarze byli już praktycznie bezradni.