18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kultura poszła w las

Brzozowski i Gessler mają grzyba. Pokazali zdjęcia [GALERIA]

02.10.2019  15:23
Brzozowski i Gessler mają grzyba. Pokazali zdjęcia [GALERIA]
Brzozowski i Gessler mają grzyba. Pokazali zdjęcia [GALERIA] Fot: Instagram

Magda Gessler, Rafał Brzozowski, Sławomir... Gwiazdy i celebryci przestawili się na tryb jesienny i poszli w las. Z lasu przynieśli grzyba, a mogli kleszcze.

Jest jesień, słońce przeplata się z chmurami i deszczem, a leśną ściółkę przebijają dorodne grzyby. Polacy tłumnie i ochoczo ruszyli więc do lasu, ruszyli tam też przedstawiciele kultury (raczej tej tak zwanej niższej), celebryci i politycy. 

W ostatni weekend w Wiadomościach TVP Polacy usłyszeli, że dzięki PiS mogą chodzić do lasu i cieszyć się jesienią. Czemu dopiero teraz? Nie dlatego, że politycy cudownie rozmnożyli grzyby, tylko dlatego, że - jak informowała TVP - PO chciała sprzedać lasy "obcym".

Informację tę podbiła jedna z polityczek Prawa i Sprawiedliwości, oznajmiając, że Polska ma się pysznie, mamy tu demokrację i możemy do woli zbierać produkty lasu. Nie to co na przykład "niedemokratyczna" Holandia. Tam za grzybobranie można dostać mandat.

Ps. W Polsce też, ale o tym zapomniała wspomnieć.

Zbierać grzyby jak się okazuje, jest nie tylko miło i demokratycznie, ale też modnie, bo w mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć z borowikami, rydzami i innymi pięknymi owocami lasu. Mamy dla was całą galerię!

logo Tu się dzieje