Zięba ulepi jeszcze pierogi?

Dykiel wyrzucona z "Na Wspólnej"? Jest decyzja

Wojciech Kozicki
05.11.2021  17:57
Co dalej z Bożeną Dykiel? Czy zostaną jej już tylko magiczne okulary ze światełkiem?
Co dalej z Bożeną Dykiel? Czy zostaną jej już tylko magiczne okulary ze światełkiem? Fot: VIPHOTO/East News

Bożena Dykiel zostanie wyrzucona przez TVN z serialu „Na Wspólnej”? Czy pocieszna Maria Zięba nie ulepi już słynnych pierogów? Wywołała skandal, a teraz czas na konsekwencje. Zapadły ostateczne decyzje w jej sprawie.

Bożena Dykiel w „Dzień Dobry TVN” przegięła pałę aż trzasnęło. Zaprezentowała cudowne okulary leczące depresję, a do tego jej wypowiedzi o koronawirusie i statystykach covidowych przyprawiły wiele osób o palpitacje serca. Czy za plecenie takich głupot zostanie ukarana? Jej rola Marii Zięby w „Na Wspólnej” podobno zawisła na włosku. Władze TVN zabrały w tej sprawie głos.

Dykiel wyrzucona z "Na Wspólnej"? Jest DECYZJA

Najpierw zdecydowanie zareagowała fundacja "Twarze Depresji", organizator kampanii społecznej, która zaprosiła aktorkę do współpracy. Odcięto się od Dykiel i zerwano z nią współpracę. Później portal Pomponik ujawnił, że Dykiel zostanie wyrzucona z obsady „Na Wspólnej”.

W związku z zaistniałą sytuacją najprawdopodobniej postać grana przez Bożenę Dykiel nie pojawi się w scenariuszach kolejnych odcinków serialu "Na Wspólnej", a jej wątek zostanie wkrótce zakończony. Większość osób z TVN, również aktorów z serialu, jest zażenowanych jej zachowaniem – ujawnił Pomponikowi informator z produkcji „Na Wspólnej”.

W końcu władze stacji TVN wydały w twej sprawie oświadczenie. Czy Maria Zięba ulepi jeszcze pierogi?

Nie planujemy zmian w obsadzie serialu "Na Wspólnej". A Widzowie i fani nie wyobrażają sobie serialu bez kultowej Marii Zięby, granej przez Bożenę Dykiel - poinformowało Biuro Prasowe TVN Grupy Discovery w oświadczeniu przesłanym "Faktowi". 

A nawet jeśli Dykiel wyleci z serialu, to przecież ma swoje cudowne okulary. Zapali antydepresyjne światełko i będzie miała dobre samopoczucie.

Gwiazdy komentują zachowanie Bożeny Dykiel [WIDEO]

Czytaj także