18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Rodzina jest najważniejsza"

Dzieci wspierają Jacka Rozenka po udarze

26.08.2022  16:19
Dzieci wspierają Jacka Rozenka po udarze
Dzieci wspierają Jacka Rozenka po udarze Fot: Pawel Wodzynski/East News

Jacek Rozenek stoczył wielką walkę o swoje zdrowie. Przeszedł udar, na szczęście udało mu się przeżyć, a teraz może cieszyć się ze swojej solidarnej rodziny. Synowie bardzo wspierają aktora.

Wiadomość o tym, że Jacek Rozenek miał udar i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu, zelektryzowała fanów aktora. Szybko okazało się, że choć udar był rozległy, życie artysty udało się ocalić.

Początkowo aktor miał sparaliżowaną jedną stronę ciała i nie mógł mówić. Zmartwieni fani bardzo bali się, czy w ogóle wróci on jeszcze do zawodu. Na szczęście aż tak źle nie było, a artysta wciąż wraca do dobrej formy. Teraz w ramach autoterapii napisał książkę o tym, co przeszedł.

Jacek Rozenek jest bardzo wspierany przez synów

Jacek Rozenek przeżył tę sytuację nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Napisał więc książkę o życiu po udarze, by rozliczyć się z trudną przeszłością, która mocno dała mu w kość. Przyznał w niej, że jego choroba mogła wynikać w dużej mierze... z błędu lekarzy!

"Padłeś. Powstań. Życie po udarze" to subiektywna dokumentacja przykrych wydarzeń. Na każdym etapie choroby Jacka Rozenka z całych sił wspierała rodzina, nie tylko jego synowie, ale również była żona - Małgorzata Rozenek-Majdan. Nawet na premierze książki pojawiły się pociechy aktora.

Rodzina jest najważniejsza. Cieszę się, że chłopcy byli z Jackiem w tak ważnym dla niego dniu

- zaznaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dobrze popatrzeć na to, że są jeszcze celebryci, którzy nawet po rozwodzie potrafią nie obrzucać się błotem. Wielka rzecz w dzisiejszym świecie!