18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Noworodek jest chory!

Dziecko Opozdy w szpitalu! Szokująca reakcja Królikowskiego

24.03.2022  13:01
Opozda z chorym dzieckiem w szpitalu. Jak zreagował Królikowski?
Opozda z chorym dzieckiem w szpitalu. Jak zreagował Królikowski? Fot: VIPHOTO/East News

Joanna Opozda urodziła i wydawało się, że wszystko będzie dobrze, a gwiazda będzie już tylko wrzucać zdjęcia zdrowego i uśmiechniętego dziecka. Niestety, sytuacja zrobiła się dramatyczna. Aktorka i jej bobas są w szpitalu. Co się wydarzyło? Jak zareagował Antek Królikowski?

Zdrowie dziecka Joanny Opozdy jest zagrożone? Gwiazda ujawniła w mediach społecznościowych, że mały Vincent trafił do szpitala na oddział patologii noworodka. Dlaczego była konieczna hospitalizacja i podanie dożylne antybiotyku? Jak podaje Pudelek, kilkutygodniowy noworodek zmaga się z poważną infekcją.

Joanna Opozda z dzieckiem w szpitalu. Co na to Królikowski?

Piękna aktorka napisała w mediach społecznościowych, że warunki na szpitalnym oddziale dziecięcym są tak tragiczne, że musiała spać na szpitalnej podłodze. Dowiedziała się jednak, że to jeden z lepszych tego typu oddziałów, a w pozostałych warunki są znacznie gorsze.

Patrzenie na cierpienie swojego dziecka, to najgorsze, co mnie do tej pory w życiu spotkało. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak tragicznie wyglądają polskie oddziały szpitalne dla dzieci. Dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w szpitalu, leżąc przy łóżeczku Vincenta – napisała Opozda na Instagramie.

Czy Joanna Opozda może liczyć teraz na wsparcie Antka Królikowskiego? Przypominamy, że niedawno gruchnęła wiadomość, iż niemal od razu po porodzie porzucił Joannę i noworodka, ponieważ miał kochankę. Teraz w rozmowie z „Faktem” zapewnił, że odwiedził już żonę i syna, a także zapewnił im „odpowiednie warunki”. Podkreślił, że zdrowie mamy i dziecka jest teraz dla niego najważniejsze.

W czasie gdy Opozda opiekowała się chorym synem, jego ojciec pojawił się w lokalu, w którym kilku celebrytów gotowało dania dla uchodźców. W rozmowie z "Faktem" tata Vincenta zapewnił jednak, że panuje nad sytuacją i wie, jak czuje się jego syn - ujawnia Pudelek.

Joanna Opozda i jej dziecko w szpitalu. Noworodek jest chory, a tym,czaem Królikowski...
Joanna Opozda i jej dziecko w szpitalu. Noworodek jest chory, a tym,czaem Królikowski... Fot: Instagram