18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie zmiany

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny! Co w zamian dostaną widzowie?

22.06.2021  13:54
"Dzień Dobry TVN" znika z anteny
"Dzień Dobry TVN" znika z anteny Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny! Widzowie przyzwyczajeni do tego formatu będą musieli oswoić się z wielkimi, czekającymi ich zmianami. Co od stacji dostaną w miejsce ulubionego programu śniadaniowego?

Zmiany w ramówkach telewizyjnych w okresie wakacji to nic nowego. Wiele filmów, seriali i programów znika na ten czas, by na jesieni powrócić z nową energią i dalej zadowalać widzów na wysokim poziomie.

Koniec "Dzień Dobry TVN"?

Taki sam los czeka popularny program śniadaniowy TVN-u, "Dzień Dobry TVN". Na okres wakacji zupełnie zmienia on swoją formułę. Co ciekawe, jego konkurencja, a więc: "Pytanie na Śniadanie" na antenie TVP wciąż jest emitowane.

Aktualnie "Dzień Dobry TVN" zostanie zastąpione letnim cyklem "Dzień Dobry Wakacje". W każdy weekend dostarczać będą one widzom najświeższe newsy oraz rozmowy z ciekawymi gośćmi. Nie zabraknie również wielu sprawdzonych i oryginalnych pomysłów na spędzanie lata w atrakcyjny sposób.

W tym momencie widzowie TVN w czasie antenowym "Dzień Dobry TVN" mają powtórki "Kuchennych rewolucji" oraz serial fabularno-dokumentalny "Ten moment". Później pokazywane są "SOS. Ekipy w akcji" i "Rozwód. Walka o wszystko". Myślicie, że to zaspokoi ich głód stałego zestawu porannego?

"Dzień Dobry Wakacje" będą emitowane też później, niż "Dzień Dobry TVN". Program letni zaczynać będzie się zawsze o godzinie 9:00 w każdą sobotę i niedzielę. TVN liczy na to, że okaże się hitem?

Czytaj także
Przeczytaj więcej