18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda bosko?

Dziennikarka TVP wije się w bikini. Piękne ciało?

26.08.2021  15:24
Dziennikarka TVP w bikini
Dziennikarka TVP w bikini Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Sylwia Dekiert robi w TVP zawrotną karierę, a już wkrótce ma szansę stać się jedną z czołowych influencerek. Być może właśnie dlatego wrzuca na Instagram bardzo odważne zdjęcia.

TVP stało się dla Sylwii Dekiert trampoliną do kariery zawodowej. Po wytężonej pracy przy Euro 2020 i Igrzyskach Olimpijskich prezenterka zasłużyła na odpoczynek. Ponieważ teraz stara się mocno postawić na swoje media społecznościowe — to właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się, gdzie w tym roku spędza urlop.

Dziennikarka TVP WIJE SIĘ W BIKINI

Momentalnie furorę w sieci zrobiło jej zdjęcie w bikini z ukochanym u boku i... odważny komentarz kolegi po fachu, Mateusza Borka. Dziennikarka sportowa razem z partnerem Sławomirem Nelupem wybrała się do Czarnogóry. 

Zakochani spędzają urlop w miejscowości Tivat, ciesząc się wyjątkowo dobrymi humorami. Wijąca się u boku Sławomira kobieta postanowiła pochwalić się wakacyjnymi nastojami.

"Odpoczywamy jak nigdy, cieszymy się sobą jak zawsze"- tak podpisała fotografię, która zrobiła furorę w sieci.

Fani na ten wyjątkowy widok dosłownie oszaleli. "Piękna", "Pani Sylwio: TOP", "Ślicznie", "Pani Sylwia jak zawsze przepiękna, urocza", "Najpiękniejsza twarz telewizji" - pisali w komentarzach. To właśnie w tej internetowej sekcji udzielił się również Mateusz Borek. 

Piękny i Bestia

- napisał żartobliwie. 

Widać atmosfera między pracownikami TVP jest wyborna!

Czytaj także