18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówi o cudzie

Dziennikarka TVP zaszła w ciążę dzięki boskiej interwencji

29.04.2020  15:54
Dziennikarka TVP zaszła w ciążę dzięki boskiej interwencji
Dziennikarka TVP zaszła w ciążę dzięki boskiej interwencji Fot: MICHAL DYJUK/REPORTER

Dziennikarka TVP Magdalena Wolińska-Riedi - długo starała się o dziecko. Kiedy w końcu zaszła w ciążę, zyskała przekonanie, że pomogła jej boska interwencja.

Dziennikarka TVP Magdalena Wolińska-Riedi jest osobą bardzo wierzącą. Na co dzień mieszka w Watykanie, z którego koresponduje dla Telewizji Polskiej. Reporterka przez 5 lat bezskutecznie starała się o dziecko. Macierzyństwo było jej największym marzeniem.

Niestety, w którymś momencie była już bliska utraty nadziei na to, że kiedyś przytuli swojego potomka. Całą dramatyczną sytuację opisała w książce: "Kobieta w Watykanie". Najtrudniejsze chwile pomogła jej przetrwać wiara i codzienna modlitwa.

Dziennikarka TVP doświadczyła cudu?

To z resztą w Bogu i osobie św. Jana Pawła II - Magdalena Wolińska-Riedi odnajduje rozwiązanie jej problemów i spełnienie najskrytszego marzenia. W końcu bowiem szczęśliwie zaszła w upragnioną ciążę.

Bardzo się o nią modliłam przed grobem Jana Pawła II. To, że zaszłam w ciążę, uważam za cud

- napisała dziennikarka TVP w swojej książce. 

Według niej przełomowym momentem walki o dziecko, była 2. rocznica śmierci papieża Polaka. Uczestniczyła wtedy we mszy świętej i poczuła, że coś się zmieniło.

Pomyślałam wtedy: "Wszystko będzie dobrze". Dwa tygodnie później okazało się, że spodziewam się dziecka

- wspomina gwiazda TVP.

W tym momencie Magdalena Wolińska-Riedi jest matką dwóch córek.