18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro dała ciała

Naga wpadka w telewizji. Dziennikarka i golas live

Wojciech Kozicki
21.04.2020  16:16
Ostra akcja w łazience i wpadka w TV. Nagi facet i dziennikarka
Ostra akcja w łazience i wpadka w TV. Nagi facet i dziennikarka Fot: YouTube

Praca zdalna z powodu koronawirusa nie wszystkim wychodzi na dobre. Amerykańska reporterka nadawała na żywo z łazienki we własnym domu i przypadkiem cały świat ujrzał jej nagiego męża, który brał prysznic.

Koronawirus pokazuje nagą prawdę o pracy dziennikarzy. Melinda Meza, czyli popularna korespondentka KCRA-TV, zaliczyła ostrą wpadkę na wizji. Chciała jedynie pokazać telewidzom jak radzi sobie bez fryzjera i sama obcina sobie włosy. Czy teraz obetną jej pensję?

Męska pupa w wiadomościach

Ta transmisja na żywo przejdzie do historii. Spostrzegawczy widzowie szybko dostrzegli, że w roku ekranu widoczny był nagi mężczyzna. Był to odbijający się w lustrze mąż dziennikarki, który akurat brał prysznic. Jego gołe pośladki to już hit internetu.

Nie wiadomo, czy dziennikarka z Sacramento została w jakikolwiek sposób ukarana przez pracodawcę. Sądząc jednak po komentarzach, wiele internautek chciałoby zostać zamkniętych w kwarantannie z jej mężem.

Przeczytaj więcej