18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kręci niezłe lody!

Dziewczyna Friza ujawnia ile zarabia na YouTube!

27.12.2021  15:24
Ile zarabiają Wersow i Friz na YouTube? Zarobki Ekipy są szokujące
Ile zarabiają Wersow i Friz na YouTube? Zarobki Ekipy są szokujące Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Ile zarabia Friz z Ekipy? Może i najpopularniejszy polski youtuber nie ujawnia jakie ma dochody z YouTube’a, ale jego narzeczona Wersow jest znacznie bardziej wylewna w kwestiach finansowych. Trzymajcie się mocno, bo ta kwota zwali was z nóg!

O tym ile Friz zarabia na YouTube krążą już legendy, ale youtuber trzyma swoje zarobki w tajemnicy. Tymczasem jego narzeczona Wersow, a tak naprawdę Weronika Sowa, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy jeśli chodzi o jej finanse. Youtuberka z Ekipy Friza wreszcie ujawniła jakie są jej miesięczne zarobki z YouTube’a.

Zarobki Friza i Wersow. YouTube się opłaca

Friz znalazł się niedawno na liście najmłodszych najbogatszych Polaków magazynu „Wprost”, a jego majątek oszacowano na 151 milionów złotych. Wersow może zarobki ma mniejsze, ale co miesiąc i tak jej konto zasila pokaźny zastrzyk gotówki za karierę w internecie. W filmie, w którym odpowiadała na pytania fanów, wyznała, że za swoją obecność na YouTube zgarnia regularnie ok. 50 tysięcy złotych. Nieoficjalnie niektóre portale podają, że ukochana Friza może zarabiać z samego YouTube’a nawet 100 000 złotych miesięcznie. 

Z wyświetleń na YouTubie po odliczeniu procenta i tak dalej, to zarabiam około 50 tysięcy miesięcznie, coś takiego. Oczywiście, jeśli będę mieć współpracę, to wtedy troszeczkę więcej – powiedziała Wersow o swoich zarobkach.

Gwiazda internetu podkreśliła jednak, że jej zarobki są bardzo nieregularne, bo zależą od liczby wyświetleń i ilości nagranych filmów w danym miesiącu. Zyski przynosi także sklep internetowy oraz aktywność na Instagramie. Wiadomo również, że narzeczona Friza za współprace z markami zgarnia prawdziwą fortunę. Przypomnijmy, że Weronika Sowa jest liderką w rankingu najlepszych kobiecych marek osobistych magazynu Forbes.

Czytaj także