18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostry zwrot akcji

Dziewczyna znana z Rolnik szuka żony już wkrótce wyjdzie za kobietę

14.11.2019  09:57
Dziewczyna znana z Rolnik szuka żony już wkrótce wyjdzie za kobietę
Dziewczyna znana z Rolnik szuka żony już wkrótce wyjdzie za kobietę Fot: Piotr Molecki/East News

Rolnik szuka żony to hitowy program krzewiącego konserwatywne wartości TVP. Prezes Jacek Kurski złapie się za głowę, na wieść o tym, co wkrótce zrobi jedna z uczestniczek formatu.

Rolnik szuka żony udał się TVP niesamowicie. Program doczekał się już 6 edycji, a dalej budzi ogromne emocje - tak pozytywne, jak i negatywne. Nie od dziś wiadomo, że w formacie promowane są wartości katolickie i konserwatywne.

Uczestniczka Rolnik szuka żony bierze ślub z kobietą

Prezes Kurski na pewno nie będzie zadowolony, kiedy dowie się, że uczestniczka jednej z minionych edycji - urocza Krysia - wkrótce wyjdzie za... kobietę. Ona ruszyła z duchem czasu, ale TVP zdecydowanie tego nie zrobiło. 

Krysia z Rolnik szuka żony w programie miłości nie znalazła, ale poszczęściło się jej później. Na Instagramie ona i jej partnerka wyglądają na bardzo szczęśliwe.

Aktualnie obie panie planują ślub. Wiadomo już, w jaki sposób chcą obejść panujące w Polsce przepisy, które zakazują wciąż związków jednopłciowych. 

Wraz z moją narzeczoną Agą planujemy ceremonię w Szkocji. Szkockie urzędy są świadome sytuacji w naszym kraju i aktywnie współpracują oraz pomagają w organizacji wydarzenia

- mówiła Krystyna w rozmowie z Plejadą.

Krysia z Rolnik szuka żony twierdzi, że zakochanie się w kobiecie było niespodziewane nawet dla niej samej. Redakcja Planety życzy szczęścia na tej nowej drodze tęczowego życia.

Przeczytaj więcej
Komentarze