18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuchenne Rewolucje czy kurkowe reparacje?

Ceny grzybów u Gessler to szok! Oszalała?

Wojciech Kozicki
14.10.2022  10:15
Dzikie ceny grzybów u Gessler. Kurki i borowiki jak złoto "U Fukiera"
Dzikie ceny grzybów u Gessler. Kurki i borowiki jak złoto "U Fukiera" Fot: VIPHOTO/East News

Magda Gessler i jej restauracje dobrze wiedzą kiedy jest sezon na grzyby, więc kolejne grzybowe potrawy w menu wyrastają jak grzyby po deszczu. Ale po kiego grzyba tak drogo? Ceny w restauracjach Magdy Gessler oszalały jak Zenek Martyniuk w piosence o zielonych oczach! Podgrzybki i maślaki u Gessler kosztują  tyle co trufle? Kurki i borowiki drogie jak złoto!

Magda Gessler z programu „Kuchenne Rewolucje” znowu budzi kontrowersje cenami. Pamiętacie super drogi catering wielkanocny? Znowu zrobiło się ostro jak po ogorkach popitych mlekiem! Gwiazda TVN w swoich restauracjach sprzeda super drogie grzyby. Wiadomo, sezon grzybowy, ale zaglądając w menu restauracji „U Fukiera” można dostać palpitacji serca. W restauracji Magdy Gessler zjemy m.in. grzyby suszone i marynowane, jak i dania na ich bazie. Jednak gdy zobaczycie cennik u Gessler, odechce wam się tych grzybowych frykasów i delikatesów.

Magda Gessle i cena grzybów. Kuchenne Rewolucje czy kurkowe reparacje?

Macie apetyt na pulpety z cielęciny w sosie z borowików? Mniam, mniam… ale cena? 57,14 zł! Za słoiczek borowików o pojemności 350 ml zapłacimy 36,19 zł. Za tyle samo kurek marynowanych po staropolsku restauratorka chce 26,67 zł. W menu „U Fukiera” dostępne są również marynowane podgrzybki i maślaki w cenie 22,86 zł. Możecie zjeść także u Gessler grzyby suszone – całe kapelusze borowików kupimy za 27,67 zł, z kolei borowiki krojone i podgrzybki to wydatek 18,10 zł.

Za żur na borowikach i bulionie wołowo-warzywnym w sklepie gwiazdy zapłacimy 47,62 zł. Cena dotyczy 900 ml. W naturalnym, jak zapewnia Gessler, składzie znajdziemy również domowy zakwas, wędzone żeberka i wiejską śmietanę – podaje Radio ZET.

Czy taka cena grzybów to waszym zdaniem przesada? 

Czytaj także