18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sensacyjne doniesienia

Miszczak zastąpi Terentiew, kto zastąpi Miszczaka? TO ONA PRZEJMIE TVN!

Emilia Waszczuk
27.07.2022  17:11
kto zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN?
kto zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Edward Miszczak odszedł z TVN i ktoś musi go teraz zastąpić. Jak nieoficjalnie dowiedział się Pudelek, nową dyrektorką programową popularnej stacji będzie kobieta. Kto?

Wielkie zmiany szykują się w największych polskich telewizjach komercyjnych. Niedawno kraj obiegła wiadomość nagła i szokująca - po 25 latach ze stacją TVN pożegnał się jej dotychczasowy dyrektor programowy Edward Miszczak. To ona stał za sukcesem jednej z najpopularniejszych w kraju stacji, jego działania wypromowały dziesiątki gwiazd, TVN od zawsze utożsamiany był z jego nazwiskiem. A tu taka sensacja.

Niewiele później pojawiły się plotki, że wielki (choć mały wzrostem - mierzy zaledwie 153 centymetry!) mężczyzna, miałby wygryźć z funkcji dyrektor programowej inną legendę - samą Ninę Terentiew. Teraz Pudelek donosi, że faktycznie się tak stanie. Zmiany w Polsacie miałyby nastąpić od stycznia przyszłego roku.

Kto zastąpi Edwarda Miszczaka w TVN?

Jeśli Edward Miszczak odszedł z TVN i przechodzi do Polsatu, któż zajmie jego miejsce? Czy to sama odchodząca ponoć z Polsatu Nina Terentiew? Do tych informacji również dotarł podobno Pudelek, podobno, bo oczywiście są nieoficjalne. I już wiadomo - to kobieta. Ale nie ta.

Nową dyrektorką programową stacji TVN zostać ma inna zasłużona dla telewizji postać. To była dyrektorka programowa stacji TTV (pełniła tę funkcję 10 lat), a obecnie dyrektorka programowa serwisu Player  - Lidia Kazan.

TTV słynie głównie z rozrywki i niekoniecznie ambitnych, choć niezwykle popularnych programów i show. Czy podobny program czeka po zmianach władzy również TVN? I czy pani Lidia Kazan poradzi sobie w pracy w tak dużej i ważnej stacji? Tego dowiemy się już wkrótce.

Życzycie jej powodzenia?