18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Edyta Górniak STRACIŁA SŁUCH?! Fani zaskoczeni jej decyzją

08.11.2020  12:40
Edyta Górniak w The Voice of Poland
Edyta Górniak w The Voice of Poland Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Edyta Górniak jest kultową, polską piosenkarką. Aktualnie zajmuje się jurorowaniem w popularnym programie muzycznym TVP, The Voice of Poland. To właśnie zasiadając w jego fotelach, gwiazda dogłębnie zszokowała swoich fanów - wyeliminowała faworytkę edycji.

Edyta Górniak jest polską piosenkarką, która od lat kojarzy nam się z niesamowitymi zdolnościami wokalnymi. Postanowiła się nimi podzielić i naucza nowe pokolenie gwiazd w uwielbianym programie TVP, "The Voice of Poland". W ostatnim odcinku telewizyjnego show decyzja jurorki niesamowicie zaskoczyła wszystkich, którzy na bieżąco śledzą zmagania nowych pretendentów do tytułu artysty. 

Widzowie mieli szansę podziwiać tzn. nokauty, czyli pojedynki między dwoma uczestnikami. Na koniec takiegoż pojedynku, juror musi wybrać, kto przechodzi dalej, a kto odpada z The Voice of Poland. To właśnie podczas takich "zawodów" Edyta Górniak zaskoczyła chyba wszystkich zgromadzonych przed telewizorami. O ile wcześniej kontrowersje z nią związane w tym formacie, ograniczały się raczej do słownych przepychanek z inny jurorem - Michałem Szpakiem, o tyle teraz wstrząsnęła wszystkimi zainteresowanymi wokalnymi zmaganiami przyszłych piosenkarzy i piosenkarek.

Edyta Górniak straciła słuch?!

W ostatnim odcinku programu nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji. Z The Voice of Poland zgodnie z decyzją Michała Szpaka, pożegnał się jeden z faworytów tej edycji - Hamza Aboumaachar. Jednakże to decyzja Edyty Górniak, dotycząca jej drużyny odbiła się największym echem. Artystka postanowiła rozstać się z Anną Serafińską, której wykonanie utworu Kasi Kowalskiej "Jak rzecz" zachwyciło jury.

Aniu nie mogę wymienić nikogo z mojej drużyny na ciebie

- przyznała Górniak i z miejsca zszokowała pozostałych jurorów.

Fani byli do tego stopnia zawiedzeni decyzją Edyty Górniak, że w komentarzach zarzucali jej nawet... utratę słuchu. Najwyraźniej w osobie Anny Serafińskiej, upatrywali materiał na wielką i przebojową karierę.

Edyta Górniak straciła słuch. Wywalić Annę...

Eliminując Anię Serafinska, Edyta zyskuje miano najgorszego trenera ever... brak słów!

Edyta coś ci dolega? Wywaliłaś najlepszy wokal żeński, jaki miałaś w drużynie, skandal

- pisali oburzeni w komentarzach.

Naprawdę sądzicie, że z uszami Edyty Górniak coś jest nie w porządku? A może wbrew wszystkim tezom - tak naprawdę podjęła słuszną decyzję. Z pewnością dalsze losy programu TVP nam to ukażą. 

Przeczytaj więcej
Komentarze