18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Górniak jest uwięziona w USA. Nie może wrócić do syna

18.03.2020  11:38
Górniak jest uwięziona w USA. Nie może wrócić do syna
Górniak jest uwięziona w USA. Nie może wrócić do syna Fot: Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak przebywała w USA, kiedy na świecie zaczęło się robić gorąco z powodu epidemii koronawirusa. Polska wokalistka zapewne w najczarniejszych snach nie przewidziała tego, co ją czeka. Chociaż serce pęka, nie może wrócić do swojego syna. 

Edyta Górniak od lat jest niezwykle aktywna zawodowo. Podróżuje po całym świecie, by dawać występy w różnych miejscach. Zapewne nigdy nawet nie pomyślała o tym, że może ją spotkać coś złego przez fakt bycia obywatelką świata.

Wielu z nas nie wpadłoby na to, że koronawirus tak bardzo zmieni wszystko, co znamy. Edyta Górniak padła ofiarą rozmaitych zaostrzeń przepisów, które mają nas chronić przed pogrążeniem się w sytuacji podobnej do tej panującej we Włoszech.

Koronawirus uwięził Górniak w USA

Edyta Górniak aktualnie jest uwięziona w Stanach Zjednoczonych. Przez pandemię nie może wrócić do swojego ukochanego syna Allana i to spędza jej sen z powiek. Sytuacja jest bardzo poważna i nie wiadomo, kiedy ulegnie poprawie. Tym samym matka nie wie, kiedy zobaczy swoje dziecko.

Edyta poleciała do Los Angeles w lutym, by wystąpić na gali charytatywnej Marcina Gortata, chciała zostać w USA miesiąc i w tym tygodniu planowała wrócić do kraju. Zamknięcie granic USA i Polski jej to jednak uniemożliwiło. Szukała rozpaczliwie jakiegokolwiek lotu, ale jej 15-letni syn zaapelował do matki, by ta się nie narażała i pozostała za oceanem. Gwiazda jest na skraju załamania.

Edyta bardzo tęskni za Allanem. On jest teraz pod dobrą opieką jej rodziny, ale chciałaby być przy nim. Codziennie rozmawiają przez internet. Allan poprosił ją, by nie wracała do kraju, bo na lotniskach łatwo o zakażenie. Martwi się o mamę

– mówi dla SuperExpressu przyjaciel Edyty Górniak.

Mimo wszystko artystka jest dumna z tak dojrzałej postawy jedynaka. Liczymy, że ich rozłąka, a i nasza izolacja od świata, szybko się skończy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej