18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawni czemu ryś tak zęby szczery rad?

Górniak nadaje już z innej planety? Oczyści dusze Polaków

Wojciech Kozicki
25.04.2021  12:45
Edyta Górniak powie jak  żyć. Ujawni czemu ryś tak zęby szczery rad?
Edyta Górniak powie jak żyć. Ujawni czemu ryś tak zęby szczery rad? Fot: TRICOLORS/East News

Edyta Górniak spełniła swoje groźby, rusza jej kanał na YouTube o nazwie „Akademia Przebudzenia". Dowiecie się z niego jak żyć, jak się przebudzić, aktywować swój potencjał, a wkrótce pewnie nawet znajdziecie odpowiedź na pytanie dlaczego wilk tak wyje w księżycową noc i dokąd nocą tupta jeż!

Kolorowy wiatr to mocny towar, czego przykładem jest Edyta Górniak. Chyba jakiś czas temu go przedawkowała i nadal nieźle ją trzyma. Tym razem założyła kanał na YouTube o nazwie „Akademia Przebudzenia”. Już otwierają się wam czakry? I słusznie, bo „Edzia” nauczy was jak żyć i powie wam jak osiągnąć szczęście, spełnienie i sukces.

Edyta Górniak została coachem duszy

Pierwszy filmik Edyty Górniak już jest. Głosem hipnotycznym niczym Kaszpirowski, przy mistycznej muzyce zapowiedziała swoje plany dotyczące uświadamiania i uspokajania Polaków. Przypomniały nam się piękne czasy, gdy pan Zbyszek Nowak hipnotyzował i energetyzował wodę przez ekrany telewizorów.

Chcę dzielić się z wami tym, czego nauczyłam się na swojej drodze życia, oczyścić, przyjąć naukę i wzieść. Zależy mi na waszej wolności umysłu i duszy. Chcę abyście byli tak spokojni, jak to tylko możliwe. Przemiana nie musi być bolesna, może być olśnieniem.  Jeśli w coś wierzycie, nadajecie temu moc. Przytulam – czaruje Górniak na YouTube.

Kosmiczna podróż z Edytą Górniak

Była wokalistka zapewnia, że każdy ma w sobie potencjał, a ona pomoże go aktywować. Zapowiada „wzniesienie świadomości nowej Ziemi”. Zaprosiła przy okazji do wspólnej podróży i już wiemy, że będzie to bilet w jedną stronę. Już jesteśmy zahipnotyzowani i czekamy na kolejne odcinki, by dowiedzieć się jak żyć. Czakry otwarte jak Biedronka w niedziele handlowe, ciała astralne gotowe i nawilżone, jad żaby przygotowany – ruszamy na mistyczną wycieczkę z Edyta Górniak.

Mieszkamy w bibliotece. Wciąż niepojętej i nierozpoznanej. Szukajmy, uczmy się i łączmy w pozyskiwaniu z Niej wiedzy. W zależności od Naszej percepcji indywidualnej, postrzegamy Świat na wiele sposobów. Każdy z nich może być odkrywczy. To nie jednolitość, lecz różnorodność jest najbardziej naturalną cechą każdej żyjącej Istoty. Nieustająca kreacja, edukacja, nieustający wzrost wiedzy, świadomości i odpowiedzialności za Nasze Życie, powinno doprowadzić Nas do jednej Uniwersalnej Prawdy - informuje Edyta Górniak.

Edyta Górniak i Akademia Przebudzenia na YouTube [ WIDEO]

logo Tu się dzieje