18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fast live w slow motion

Rozkraczona Górniak w dziwacznym kapeluszu pręży się na piasku

16.01.2020  15:58
Rozkraczona Górniak w dziwacznym kapeluszu pręży się na piasku
Rozkraczona Górniak w dziwacznym kapeluszu pręży się na piasku Fot: Edyta Górniak/Instagram

Złoty piasek, przejrzysta woda i dużo słońca. Edyta Górniak wypoczywa w raju i chwali się swoim wielkim życiem.

Edyta Górniak robi sobie wakacje od polskiej szarzyzny i pojechała na rajski urlop gdzieś daleko do słonecznej Azji. Wyjazd oczywiście relacjonuje na Instagramie, zamieszczając masę zdjęć i krótkich filmików (także w Instastory).

Na ostatnich zdjęciach gwiazdka prezentuje zadziwiający look, który z pewnością spodoba się wielbicielom "wielkiej mody", ale raczej wprawi w konsternację przeciętnych, szarych obywateli. Pani Edyta postanowiła bowiem ubrać się w czarny kostium kąpielowy, a na głowę włożyć dziwaczny, słomiany cylinder. Jej kapelusz wygląda całkiem jak korek od wina połączony ze strzechą i obwiązany czarną wstążką...

Nie liczy się oczywiście dziwaczność, najważniejsza jest marka... To nic, że zza kapelusza nic nie widać i musi być kosmicznie niewygodny. Ważne, że stołówka się zgadza.

Górniak swym fanom zaprezentowała nie tylko dziwaczną stylizację, ale też kawałek swojego "fast live", nagranego w "slow motion" (tak przynajmniej wynika z opisów pod postami). Zazdrościcie?

Między pluskaniem w lazurowej wodzie, a wyginaniem na piasku, Górniak popija rozkraczona wodę z kokosa. Żyć nie umierać moi drodzy!

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Przeczytaj więcej
Komentarze