18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za widok ojoj!

Górniak nieśmiało pokazuje nagie ciało. Fani zahipnotyzowani

19.05.2021  13:31
Edyta Górniak kusi swym ciałem
Edyta Górniak kusi swym ciałem Fot: TRICOLORS/East News

Edyta Górniak dobrze wie, jak skupić na sobie uwagę. Specjalistka od pozaziemskich kontaktów wraca do mediów w nieziemskiej odsłonie! Jak się w niej nie zakochać?!

Po licznych spotkaniach z kosmitami, aniołami oraz krótkiej rozmowie z Bogiem Edyta Górniak zeszła na ziemię, a nawet jeszcze niżej! Piosenkarka postanowiła nieco rozpalić swoich fanów, pokazując się w piekielnie uwodzicielskiej odsłonie.

Erotyczna sesja Edyty Górniak

Górniak udowodniła na Instagramie, że wiek to tylko cyferka, a urody mogą jej pozazdrościć nawet modelki. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej uwodzicielsko rozchyliła szlafroczek, pokazując swe nagie ciało.

Zdjęcie wywołało w sieci, nie burzę, a istne tornado. Naga Górniak zawróciła w głowie wszystkim fanom, którzy niczym zahipnotyzowani zaczęli wyznawać jej dozgonną miłość.

Skąd takie wielkie poruszenie? Wszystko za sprawą tego, że 48-letnia piosenkarka na nowym zdjęciu wygląda niczym bogini. Fani podkreślają, że prezentuje się niesamowicie młodo i dziewczęco.

Kocham Cię, piękna jak zawsze! - pisze jeden z fanów.
Jest Pani nie tylko utalentowaną, ale też mądrą kobietą - stwierdziła internautka.

Edyta Górniak wie jak wzbudzić zainteresowanie. Czyżby planowała karierę fotomodelki? Czas pokaże!

Czytaj także