18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedawkowała kolorowy wiatr?

Górniak odkryła szatański spisek! Wie kto pije krew niemowląt

Wojciech Kozicki
19.04.2021  11:38
Edyta Górniak zwęszyła szatana. Lady Gaga pije krew niemowląt?
Edyta Górniak zwęszyła szatana. Lady Gaga pije krew niemowląt? Fot: Piotr WYGODA/East News

Edyta Górniak znów tropi teorie spiskowe i zjawiska paranormalne. Tym razem dopatrzyła się szatańskich znaków u Lady Gagi. Czy szykuje się duet z Violą Kołakowską?

A jeśli gdzieś we wszechświecie istnieje mała grupa kosmitów, która twierdzi, że spotkała Edytę Górniak i nikt im nie wierzy? Nic dziwnego, bo przecież nawet dla nas ta ex-piosenkarka wydaje się nie z tej Ziemi. Jeszcze niedawno twierdziła, że w szpitalach nie leżą zakażeni COVID, a statyści, a także przyznała się do rozmów z kosmitami. Na tym jednak nie koniec. Teraz tropi mroczne siły i szatańskie spiski. Czy Lady Gaga weszła w konszachty z diabłem?

Edyta Górniak i szatan. Lady Gaga pije krew niemowląt?

Jak niedawno wspomniała Edyta Górniak na Instagramie, „pracuje dla Boga”. Nic więc dziwnego, że potrafi rozpoznać pracowników konkurencji i dostrzegła satanistyczne ciągoty u Lady Gagi. Zwróciła uwagę, że długie tipsy nie bez powodu ułożyły się w symbol rogów…

Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy... A taka była fajna kiedyś – odkryła Górniak na Instagramie.

Jak twierdzi Pomponik.pl, jego informator wdał się w prywatną rozmowę z Górniak, przypominając jej, że kiedyś sama nosiła rogi. Jej odpowiedź była szokująca…

Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi niemowląt – odpowiedziała Górniak. (Pomponik.pl)

Sądzimy, że Edyta Górniak powinna połączyć siły z takimi osobami jak Viola Kołakowska, Iwan Komarenko i Lech Wałęsa. To czołowi polscy specjaliści od mrocznych sił i teorii spiskowych. Powinni razem założyć zespół i byliby niczym Power Rangers łączy się w super Megazorda.

Edyta Górniak odkryła, że Lady Gaga jest służebnicą szatana
Edyta Górniak odkryła, że Lady Gaga jest służebnicą szatana Fot: Instagram

logo Tu się dzieje