18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opisała swój ideał mężczyzny

Górniak ujawnia jak ją uwieść. Łatwiej zdobyć K2 zimą?

Wojciech Kozicki
12.07.2021  14:34
Czy idealny mężczyzna istnieje? Wymagania Edyty Górniak są bardzo wysokie
Czy idealny mężczyzna istnieje? Wymagania Edyty Górniak są bardzo wysokie Fot: TRICOLORS/East News

Edyta Górniak znajdzie w końcu miłość i stworzy trwały związek? Jeśli myślicie o tym, by zdobyć jej serce i ciało astralne, ujawniła jaki jest jej wymarzony typ mężczyzny. Jeśli wiesz jedynie czemu wilk tak wyje w księżycową noc i czemu ryś tak zęby szczerzy rad, to może być za mało, by skusić Edytę Górniak na drugą randkę.

Jak uwieść Edytę Górniak i sprawić, by poczuła kolorowy wiatr? Diwa ujawniła w rozmowie z Pomponikiem jaki jest jej ideał mężczyzny. Trzeba przyznać, wymagania są spore, chociaż podkreśliła, że wygląd fizyczny nie jest dla niej najważniejszy. Ideał faceta powinien przede wszystkim na dłużej zatrzymać jej uwagę, co nie jest łatwym zadaniem.

Czy idealny mężczyzna dla Górniak ISTNIEJE?

Edyta Górniak podkreśla, że przede wszystkim kręci ją intelekt i poczucie humoru. Uroda ma znaczenie drugorzędne. Najważniejsze to przykuć uwagę diwy, co ze względu na jej doświadczenie i wrażliwość, wydaje się niemal niemożliwe.

Jestem jednak osobą, która żyje bardzo intensywnie, przeżyłam ogromnie dużo i widziałam bardzo dużo. Podróżuję, pracuję w show biznesie, wychowują samotnie dziecko, więc moja głowa, także poprzez wrażliwość na muzykę, jest tak aktywna, że zatrzymać moją uwagę w rozmowie nie jest łatwo – wyznała Edyta Górniak.

Szansonistka podkreśla, że mężczyzna musi być interesujący podczas rozmowy i postrzeganiu świata, „mieć wiele odsłon”. Przewidywalni panowie odpadają. Dopiero gdy absztyfikant spełni powyższe kryteria, gwiazda ewentualnie zauważa, czy ma ładne oczy. Zwraca też uwagę na styl bycia i gestykulację. Ostrzegła, że jeśli ktoś zaczyna mówić jej o swoich samochodach i inwestycjach, zostaje skreślony i drugiej randki nie będzie.

Tym samym serce Górniak wydaje się nie do zdobycia niczym zimowe K2.

Jestem estetką, ale umysł człowieka ponad wszystko.  Odpycha mnie brak wiedzy, intelektu, poczucia humoru, spostrzegawczości, błyskotliwości. Nie pozyskują mojej uwagi pospolici adoratorzy, którzy w komunikacji posługują się zużytymi sloganami, taka zwykłość np. „ładnie pani wygląda dzisiaj, może pójdziemy na kawę”. Nie lubię ludzi wyniosłych – informuje Górniak.

Czytaj także