18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięcie pały?

Allan spali się ze wstydu. Górniak opowiada o rozwoju jego męskości

19.09.2019  16:52
Allan spali się ze wstydu. Górniak opowiada o rozwoju jego męskości
Allan spali się ze wstydu. Górniak opowiada o rozwoju jego męskości Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak słynie z bardzo bliskich kontaktów ze swoim synem - Allanem Krupą. Ostatnio zdobyła się na zwierzenia, od których chłopak jak nic spąsowieje. 

Edyta Górniak jest zdolną artystką, wspaniałą piosenkarką i... bardzo opiekuńczą mamą. Jej syn jest już prawie dorosły, a ona wciąż ma z nim rewelacyjny kontakt, którym często chwali się w sieci.

Wiele osób uważa, że Edyta jest nieco nadopiekuńcza. Kiedy dowiedzą się o tym, co czym właśnie opowiedziała piosenkarka zdecydowanie zdania już nie zmienią. Allan na pewno czerwieni się na samą myśl.

Edyta Górniak opowiada o męskości swojego syna

W rozmowie z Faktem, Edyta przyznała, że stara się być matką postępową i nowoczesną, a jej syn zawsze może liczyć na rozmowy pełnie otwartości i wzajemnej szczerości. Piosenkarka nie boi się podejmować tematów tabu. Zdradziła, że rozmawiają ze sobą także o seksualności.

Tak, bardzo delikatnie. Chciałabym, żeby on miał komfort, że może rozmawiać z matką na różne tematy, ale też nie chciałabym go krępować. Chcę mu dać taką przestrzeń, że jeżeli ma pytania, być może będę mu mogła dać jakieś odpowiedzi. Proszę, żeby był ostrożny, rozważny. Dla mnie, jako dla mamy najważniejszy jest ten aspekt emocjonalny, żeby ktoś nie złamał mu serca. Żeby dziewczyny nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo jest bardzo wrażliwy - opowiadała artystka. 

Co więcej, Allanek podobno jest już zakochany i... jego mama dokładnie to widzi. 

Natomiast ma jakieś oczarowania, bo pisze utwory i puszcza mi je - zdradziła Edyta. Pisze bardzo dobre teksty i muzę do tego, więc myślę, że dzieje się coś w jego życiu w tej chwili. On wie, że może mi mówić o wszystkim, tak jak mi mówił o pierwszych pocałunkach, o pierwszym tańcu. Pozwalam mu odkrywać swoją dojrzałość i początkującą męskość - mówiła Górniak. 

Czulibyście się dobrze, gdyby mama w prasie opowiadała o Waszej początkującej męskości lub kobiecości? Allanowi za to w miłości życzymy szczęścia!