18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zginęły 24 osoby

Edyta Górniak otarła się o śmierć! Gwiazda w centrum kataklizmu

04.03.2020  11:59
Edyta Górniak otarła się o śmierć! Gwiazda w centrum kataklizmu
Edyta Górniak otarła się o śmierć! Gwiazda w centrum kataklizmu Fot: Instagram/Edyta Górniak

Piosenkarka Edyta Górniak zszokowała fanów. Na swoim Instagramie zamieściła post, z którego wynika, że dosłownie patrzyła śmierci w oczy!

Edyta Górniak wyjechała z Polski do USA i przebywa w Nashville. Okolice miasta spustoszyło właśnie potężne tornado! Skutki żywiołu są ogromne - odnotowano koszmarne zniszczenia i ofiary - nie żyje aż 24 ludzi!

Świadkiem tych wydarzeń była polska piosenkarka. Szczęśliwie, nie znajdowała się w epicentrum tragedii. Była tuż obok, ale i tak jest przerażona.

Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych, przeraziłam się, że coś uderzyło w naszą planetę. Lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, jakie usłyszałam, ani takiego huku, mimo że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach

- napisała Edyta Górniak na Instagramie.

Nie zasnęłam już do rana... Jestem ok. Ale Nashville nie... Byłam i jestem nadal 1 milę od strefy zniszczeń - kontynuuje. 

Górniak apeluje do fanów

Strach, z jakim zmierzyła się Edyta Górniak, skłonił gwiazdę do głębokich przemyśleń. Edyta zrozumiała, że nie zrobiła dla świata niczego ważnego. Uznała też, że nie warto tracić energii na sprawy błahe czy kłótnie.

Po porannych wiadomościach uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca Przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone - napisała.

Kłócimy się i nieustannie o coś walczymy, zamiast szanować tutaj nasz wspólny czas. Tulić się, śmiać, kreować. Budować piękne relacje z ludźmi. Ciągle zapominamy, że życie i śmierć są zawsze obok siebie - czytamy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej