18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za poza!

47-letnia (!) Górniak, półnaga i zalotna wygina się w sypialni.

18.12.2019  14:40
47-letnia (!) Górniak, półnaga i zalotna wygina się w sypialni.
47-letnia (!) Górniak, półnaga i zalotna wygina się w sypialni. Fot: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak doprasza się o uwagę! Jak? Odważnie. Właśnie pokazała się praktycznie bez ubrań, w dodatku w bardzo wyzywającej pozie.

Edyta Górniak ma 47 lat i ciało, jakiego mogłaby pozazdrościć niejedna 20-latka. Gwiazdka która kiedyś słynęła ze śpiewania, dziś raczej po prostu z bycia, pokazała się właśnie z nieco innej niż zwykle, uwodzicielskiej, acz nadal dość infantylnej strony.

Górniak uwodzi

Piosenkarka postawiła na erotykę. Chciała uwieść swych fanów już nie tylko głosem i osobowością, ale też ciałem. Więc się rozebrała.

W samych majtkach i naszyjniku, z uwodzicielsko rozdziawionymi ustami i włosami w nieładzie wdzięczy się do obiektywu. Nagie ciało przysłania niby naprędce złapanym ręcznikiem. Jedną nogą wkracza w łóżko, pośladki opiera na ścianie... A fani są zachwyceni.

Kto robił jej tak erotyczne zdjęcie? I czy Allanek był w tym czasie w domu? Tego nie wiemy. Wiemy, że pani Edyta zawsze robi wszystko po swojemu. Tak przynajmniej zapewniła w opisie pod fotką.

Przeczytaj więcej
Komentarze