18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za ciało!

Edyta Górniak prezentuje wdzięki W NEGLIŻU

01.02.2022  14:53
Edyta Górniak w negliżu na Podhalu!
Edyta Górniak w negliżu na Podhalu! Fot: Łukasz Kalinowski/East News

Edyta Górniak zaprezentowała wszystkim swoje imponujące ciało. Nie tylko poglądy na temat szczepionek tkwią teraz w głowach jej najwierniejszych fanów. Artystka wygląda fantastycznie.

Edyta Górniak od lat pozostaje królową polskiej sceny muzycznej. Kiedy zaczęła się pandemia koronawirusa, artystka opowiedziała się po naturalnej stronie mocy i stanowczo twierdzi, że nie powinniśmy się szczepić na Covid-19.

To przyniosło jej wielu fanów, ale również zniechęciło pokaźną rzeszę zwolenników. Być może w ramach ocieplenia wizerunku i odejścia od tematów pandemicznych, Edyta Górniak postanowiła zaprezentować swoje wdzięki w negliżu. Jest na co popatrzeć! 

Edyta Górniak w negliżu na Podhalu!

Tym razem Edyta Górniak podzieliła się z fanami zdjęciem z domowego zacisza. Intymny kadr zachwycił jej obserwatorów i w komentarzach posypały się komplementy. "Podhale pani służy" - oceniają zgodnie.

Edyta Górniak aktualnie ma zimowy urlop, ale nie przeszkadza jej to dalej bardzo intensywnie pracować. "Mój dzień wolny płynął… Jednak dość szybko. Jedno spotkanie, jedno video-conference, jedno pranie i… ok. 13 zachwytów" - opisuje swój czas w zimowym zaciszu.

Edyta Górniak do swojego Instagramowego konta dopuszcza jedynie obserwatorów, dlatego dla reszty pozostaje opis jej wyjątkowej fotografii, na której w kusym szlafroczku pozuje w swoim podhalańskim zaciszu.

Podziwiacie jej urodę?