18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie się działo

Edzia zrobi z syna gwiazdę? Allanek uzewnętrzni się przed kamerami

06.11.2019  16:20
Edzia zrobi z syna gwiazdę? Allanek uzewnętrzni się przed kamerami
Edzia zrobi z syna gwiazdę? Allanek uzewnętrzni się przed kamerami Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER

Allan Krupa - syn Edyty Górniak i jej byłego męża-kryminalisty Dariusza K., zadebiutuje w show biznesie. Nastolatek opowie przed kamerami o traumatycznych, młodzieńczych przeżyciach.

Edyta Górniak ostatnimi czasy mniej śpiewa, więcej po prostu "pokazuje się" w mediach. Od kilku tygodni konsekwentnie pracuje na miano diwy w programie TVN "My Way", gdzie zawzięcie, choć nieporadnie, uczy się jeździć autem.

Górniak ma też syna, a syn ma już kilkanaście lat i ciągle są z nim jakieś problemy. Ale nie na tym, tym razem, chcemy się skupić. Allanek (właściwie Allan Krupa) dorasta, więc trzeba zadbać o jego przyszłość. I mama znalazła na to sposób - zafundowała mu występ przed kamerami.

Allan Krupa w TVN

Jak donosi Pudelek, Allanek w programie TVN opowie widzom o jednym z najtrudniejszych momentów w jego młodym jeszcze życiu - aresztowaniu i osadzeniu w więzieniu jego ojca.

Allan odniesie się bezpośrednio do wypadku i opowie o tym, jak się czuł, gdy dowiedział się o tym, co zrobił jego tata

- mówi informator serwisu.

Przypomnijmy - Dariusz K. został zatrzymany po tym, jak pod wpływem kokainy, zabił na przejściu dla pieszych niewinną kobietę. Mężczyzna został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Odkąd przebywa za kratkami, nie ma kontaktu z synem.

Przeczytaj więcej
Komentarze