18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejne objawienie?

Górniak rozmawiała z kosmitami. Teraz dzwonił do niej Bóg

14.04.2021  14:44
Edyta Górniak miała telefon od samego Boga?
Edyta Górniak miała telefon od samego Boga? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Edyta Górniak zrobiła sobie przerwę od głoszenia antyszczepionkowych teorii spiskowych i zajęła się sprawami wiary. Najpierw przyznała, że wierzy w kosmitów, a teraz poinformowała o połączeniu telefonicznym od samego Boga. Artystka z pewnością nie narzeka na nudę podczas pandemicznego lockdownu.

Edyta Górniak nudne, pandemiczne czasy spędza, udzielając się w mediach społecznościowych. Artystka oprócz dodawania swoich zdjęć porusza tematy astrologii, wiary, szczepionek, a nawet życia pozaziemskiego.

Podczas jednej z niedawnych transmisji na żywo przyznała, że wiedza o kosmitach jest chroniona przez głowy państw. Zdaniem piosenkarki, istoty pozaziemskie istnieją, a nawet kochają ludzi i chcą im pomóc.

Edyta Górniak rozmawiała z Bogiem?

Edyta Górniak, określająca się jako "Pracowniczka Światła" pod jednym z postów wywołała dyskusję na temat wiary. Artystka opublikowała zdjęcie, na którym widać, że dzwonił do niej sam Bóg.

Fotografii towarzyszy podpis z prośbą o modlitwę oraz stwierdzenie, wskazujące na to, że zdrowaśka to forma telefonicznej rozmowy z Bogiem. Wcześniej piosenkarka zapewniała także, że jest pracowniczką Stwórcy.

Pracuję dla Boga, a nie dla łajzy rogatej i jego korporacji. Mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej i że w tej jedności i sile przypomnimy sobie wszyscy, że miłość jest niezwyciężona i nieśmiertelna, tak jak udowodnił to Jezus - oświadczyła wokalistka.

Zdaniem Górniak, na świecie toczy się odwieczna walka dobra ze złem, którą chcą całkowicie zatuszować nieznani jej ludzie. Kolejny przykład światowego spisku?

logo Tu się dzieje