18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

z estrady do polityki

Górniak prezydentem??? Rozmyśla nad startem w wyborach

09.06.2020  20:36
Górniak prezydentem??? Rozmyśla nad startem w wyborach
Górniak prezydentem??? Rozmyśla nad startem w wyborach Fot: Facebook/Edyta Górniak

Andrzej Duda będzie miał konkurentkę? Edyta Górniak odpowiada a prośby fanów i snuje rozważania o starcie w wyborach prezydenckich.

Edyta Górniak po raz kolejny szokuje. Ostatnio oznajmiła, że szczepionki to zło i nie da sobie nic wstrzyknąć, nawet jeśli miałaby umrzeć. Stała się nawet twarzą antyszczepionkowców i publicznie nawoływała do działań wbrew nauce i osiągnięciom medycznym.

Górniak twierdzi, że po jej stanowczym sprzeciwieniu się szczepionkom, zaczęła dostawać mnóstwo próśb o wystartowanie w wyborach prezydenckich. - Piszą to także dorośli ludzie, profesorzy i lekarze - zapewnia gwiazda i snuje rozważania o politycznej karierze na Instagramie.

Edyta Górniak prezydentką?

Piosenkarka bardzo poważnie podeszła do tematu. Stwierdza jednak, że nie czuje się jeszcze na siłach, by wchodzić w politykę, i to tę ogólnokrajową.

Nie mogłabym tego zrobić, nie czułabym się przygotowana - stwierdziła. - Nie jest to dla mnie właściwe miejsce, nie znam tylu mądrych ludzi, których mogłabym zaprosić do współpracy, do przebudowy kraju - podkreśliła.

Wyjaśniła też swoim fanom, że jej największą miłością i misją jest muzyka i nie mogłaby porzucić jej dla polityki.

Nie mogę się teraz do tego za bardzo odnieść, bo jest to temat dosyć poważny. Natomiast wiecie, że ponad wszystko kocham muzykę i nie mogłabym tej muzyki zostawić. Natomiast jest to dla mnie wielki dowód szacunku i zaufania społecznego. Temat jest dla mnie abstrakcyjny, mimo tego, że listy i maile uzasadniające, które do mnie przyszły, są naprawdę bardzo mocne - tłumaczy Górniak. 

Przeczytaj więcej
Komentarze