18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ekspert od wszystkiego

Górniak skomentowała konflikt w rodzinie Krawczyków. "To szokujące"

26.05.2021  19:16
Edyta Górniak komentuje spór w rodzinie Krawczyków
Edyta Górniak komentuje spór w rodzinie Krawczyków Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie postanowiła odnieść się do konfliktu pomiędzy Ewą Krawczyk a synem legendarnego muzyka. Piosenkarka stanowczo opowiedziała się po jednej ze stron oraz wskazała szokujący aspekt całej sprawy.

Niespodziewana śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Jeszcze większy szok wywołał reportaż TVN opisujący nieznane fakty z życia muzyka. Dziś wiadomo, że Krzysztof Krawczyk nie był wzorowym ojcem, co dodatkowo udowodnił, pomijając swojego syna w sporządzonym testamencie.

Obecnie Junior żyje w tragicznych warunkach, utrzymując się ze skromnej renty. 47-latek nie ukrywa, że zamierza walczyć o prawo do zachowku, lecz deklaracja ta dodatkowo pogorszyła relację  z wdową po legendarnym muzyku. Niedawno do trudnej sytuacji w rodzinie odniosła się Edyta Górniak.

Edyta Górniak skomentowała spór o spadek

Znana piosenkarka oraz wyznawczyni teorii spiskowych twierdzi, że kwestia dziedziczenia i pokrewieństwa biologicznego jest w naszym kraju traktowana stereotypowo.

Mamy takie stereotypowe podejście, że jeśli ktoś jest związany rodzinnością w znaczeniu nie duchowym, tylko biologicznym, to jemu się wszystko należy, wszystko mu wolno. Rozumiem z tych fragmentów, że syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i na odwrót, Krzysiu ze swoim synem. Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego? - komentuje celebrytka.

Górniak bez wahania poparła stronę wdowy po Krzysztofie Krawczyku. Jak podkreśla, Ewa Krawczyk przeżywa obecnie wyjątkowo trudny okres, a medialny szum oraz trwająca batalia sądowa dodatkowo pogarszają sprawę.

To jest bardzo trudne i niezgrabne, że w takim momencie, kiedy pani Ewa nagle zostaje bez ukochanego męża, musi się zmagać z dodatkowymi rzeczami - ocenia piosenkarka.

Edyta Górniak od lat utrzymywała dobre relacje z Krzysztofem Krawczykiem. Artyści kilkukrotnie występowali na jednej scenie. Do historii przeszedł między innymi ich duet podczas koncertu w Sopocie, gdzie wspólnie wykonali utwór "My Cyganie".