18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Diwa z gór się zmywa

Górniak straciła dom! "Plan się posypał"

Wojciech Kozicki
12.10.2022  16:07
Edyta Górniak straciła dom w Zakopanem! "Plan się posypał"
Edyta Górniak straciła dom w Zakopanem! "Plan się posypał" Fot: Pawel Wodzynski/East News

Edyta Górniak straci dom w Zakopanem? Tabloidy ujawniły, że willa w Tatrach nie będzie już w rękach diwy polskiej piosenki. Czy jeszcze wróci na Podhale?

Willa w Zakopanem, w której mieszkała niedawno Edyta Górniak, została jej zabrana przez dewelopera? Jak podaje „Super Express”, dom gwiazdy w górach m 4 poziomy i 200 metrów kwadratowych. To właśnie tam spędziła noc z Rafałem Brzozowskim. Po luksusowym domu w Tatrach zostały już jednak tylko wspomnienia.

Górniak straciła dom w Zakopanem? Szczyt wszystkiego!

49-letnia Edyta Górniak bez domu w górach? „Życie na Gorąco” dotarło do informatora z Kościeliska. Ujawnił, że pieśniarka nie dogadała się z firmą deweloperską, a jej rzeczy podobno już wróciły z Zakopanego do Warszawy.

Jak donosi nasz informator z Kościeliska, gwiazda właśnie straciła swój dom, który wynajmowała, a jej rzeczy zostały odesłane do przyjaciół z Warszawy. (…) Edyta wynajmowała stylowy dom z drewna i jednocześnie prowadziła rozmowy z firmą deweloperską, która w zamian za reklamę miała jej przekazać dom na własność. Coś jednak stanęło na przeszkodzie i cały plan się posypał - poinformował magazyn "Życie na gorąco" – ujawnił informator „Życia Na Gorąco”.

Co na to Edyta Górniak? W rozmowie z portalem Plejada powiedziała, że jest w podróży  i zapewnia, że wróci. Obecnie poznaje tajniki medycyny naturalnej i jogi w innym zakątku świata. „Super Express” zdradza, że diwa zgłębia wiedzę duchową i eksploruje medycynę chińską.

Czytaj także