18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teorie spiskowe mocno weszły

Górniak chce pozywać kolegów. "Wy barany..."

Wojciech Kozicki
13.11.2020  11:12
Górniak i teorie spiskowe - czy koronawirus i pandemia to zamach na ludzkość?
Górniak i teorie spiskowe - czy koronawirus i pandemia to zamach na ludzkość? Fot: Michal WARGIN/East News

Edyta Górniak szaleje na Instagramie i Facebooku. Czy rzeczywiście jej zdaniem „pacjenci w szpitalach to statyści”? Gwiazda uważa, że doszło do manipulacji i grozi krokami prawnymi. A jeśli jednak polska diwa ma rację i ktoś próbuje za pomocą pandemii przejąć władzę nad światem?

Edyta Górniak niedawno urządziła live na Instagramie, który najwyraźniej przejdzie do historii. Było pożegnanie z fanami i social mediami, była uczta szatana, teorie spiskowe, nieśmiertelność, „chciwa łajza rogata”, zarządzanie wszystkimi istotami na Ziemi, sens życia, wiedza starożytna, spisek szczepionkowy, władza nad światem i wiele innych „ciekawych” tematów. Wypowiedzi piosenkarki wywołały burzę, a prezes Naczelnej Izby Lekarskiej zasugerował nawet, że wobec osób szerzących tego typu dezinformację powinny być wyciągane konsekwencje prawne. Gwiazdę skrytykowały nawet Magda Gessler i Fiolka Najdenowicz.

Edyta Górniak grozi pozwami i mówi o teoriach spiskowych

Górniak postanowiła się bronić atakując. Na Facebooku napisała, że media zmanipulowały jej wypowiedzi „mieląc wulgarnie informację i przekłamanie”. Zapowiedziała, że wyciągnie konsekwencje prawne wobec kolegów z branży i nazwała ich też „baranami”. Podkreśliła, że w swoim monologu nie zgodziła się jedynie z obrazem „Epidemii i Zagłady Świata”. Przypomniała również, że znajdujemy się w „roku utraty duszy”. Tłumaczyła, że w swoich wypowiedziach poruszyła  zagadnienia trudne globalnie, ale zrobiła to na prywatnym i zamkniętym kanale.

Wy barany bezmyślne jeden z drugim, „koledzy” z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. Nagradzam was więc owacjami na stojąco. Ale nazwisk tu nie wspomnę, bo sobie na promocję na mojej platformie nie zasłużyliście. Oddałam je za to w ręce Pełnomocników Prawnych - zagroziła Górniak na Facebooku.

Górniak już wcześniej serwowała kontrowersyjne wypowiedzi o szczepionkach i pandemii. W rozmowie z Pudelkiem stwierdziła nawet, że obecnie trwa "zamach na ludzkość".

Górniak o pandemii [WIDEO]