18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Patriotyzm roku

Edyta Górniak w rozpaczy. Syn chce ODDAĆ ŻYCIE ZA POLSKĘ

09.12.2021  11:30
Edyta Górniak o patriotyzmie syna
Edyta Górniak o patriotyzmie syna Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Edyta Górniak jest bardzo dumna ze swojego syna Allana, ale jednocześnie ogromnie się o niego boi. Jak się okazuje, chłopak jest bezwzględnym patriotą. Za Polskę chciałby nawet oddać życie.

Edyta Górniak od jakiegoś czasu bardzo zaktywizowała się w mediach społecznościowych. Piosenkarka jest stanowczą przeciwniczką szczepień i martwi się o wszystkich, którzy zdecydowali się na przyjęcie preparatu - czyli lekką ręką licząc o połowę naszego kraju.

Jej syn Allan jest wielkim patriotą, zakochanym w wojsku polskim. Matka bardzo kocha swoje dziecko i chociaż bardziej od zakażenia koronawirusem lęka się szczepionki, to przede wszystkim ma poważne obawy co do przyszłości młodego chłopca. Są one związane z wielkimi uczuciami Allana Krupy do kraju.

Edyta Górniak opowiada o patriotyzmie syna

Niedawno Edyta Górniak wzięła udział w głośnym koncercie organizowanym przez TVP i Ministerstwo Obrony Narodowej. Wydarzenie pod hasłem "Murem za polskim mundurem" odbiło się szerokim echem w całym kraju. Piosenkarka nie kryła w sieci wielkich emocji związanych ze swoim uczestnictwem w tym projekcie.

Przyznam, że patriotyzmu nabrałam dopiero oczami mojego dziecka. Gdy poznał historię Polski, powiedział: "Wiesz co mama, jak mam iść do szkoły wojskowej i potem oddawać życie, to ja chcę oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj". I naprawdę mówił to serio

- powiedziała Edyta Górniak "Super Expressowi".

Syn divy marzy o wysłaniu na misję specjalną i po to uczęszcza do szkoły wojskowej. Miejmy nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mu wprowadzać tych szumnych słów w życie.

Czytaj także