18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma apel do mężczyzn

Górniak we łzach. "Przyjaciel popełnił samobójstwo"

Wojciech Kozicki
11.10.2022  14:14
Edyta Górniak na Instagramie apeluje do mężczyzn, by nie ukrywali swoich problemów
Edyta Górniak na Instagramie apeluje do mężczyzn, by nie ukrywali swoich problemów Fot: Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak przeżyła ogromną tragedię. Słynna polska pieśniarka dostała wiadomość, że pewna osoba odebrała sobie życie walcząc z depresją. Gwiazda polskiej piosenki ma apel do mężczyzn. Jak radzić sobie z problemami i jak żyć, gdy trwa "czas przemiany"?

Edyta Górniak to niegdyś wielkie piosenki i przeboje jak np. „Kolorowy Wiatr” i „jestem kobietą”. Obecnie to głównie kontrowersyjne wypowiedzi, antyszczepionkowcy, rozmowy z kosmitami teorie i spiskowe. Jednak w takich chwilach jak teraz ani nam, ani gwieździe, nie jest do śmiechu. Osoba, którą najwyraźniej Górniak zna, przegrała walkę z depresją i popełniła samobójstwo.

Popełnił samobójstwo. Górniak ma apel do mężczyzn

Nie wiemy jak wyglądała ewentualna relacja Edyty Górniak z mężczyzną, który odebrał sobie życie. Udostępniła jedynie post na Instagramie, który opublikował Zachary Laid uprawiający sporty walki.

O 4 rano obudziła mnie wiadomość, że mój przyjaciel odebrał sobie życie. Jeśli słyszą to mężczyźni – namawiam Was do odwagi mówienia o swoich problemach. Wymaga się od mężczyzn, żeby byli zawsze silni i przemilczeli wiele problemów w sobie, w samotności. Wolałabym, żeby mój przyjaciel płakał na moim ramieniu, niż żebym musiał iść na jego pogrzeb – czytamy na Instagramie Górniak.

Edyta Górniak ma apel do wszystkich mężczyzn. Zwróciła uwagę, że obecnie mamy „czas przemian i turbulencji, który doświadcza wszystkich”. Namawia panów, by dzielili się z kobietami swoimi problemami, ponieważ panie „potrafią opatrywać rany”.

Kochani Mężczyźni wszyscy wiemy, że istnieje niepisany stereotyp, iż nie jest męskie podzielić się swoimi problemami. Namawiam was do odstąpienia od tego. Obecny czas przemian i turbulencji doświadcza wszystkich, niezależnie od płci. My Kobiety – potrafimy słuchać. Jesteście nam potrzebni w swojej pełnej mocy. A My Kobiety potrafimy opatrywać rany – napisała Górniak na Instagramie.

Edyta Górniak na Instagramie apeluje do mężczyzn, by nie ukrywali swoich problemów
Edyta Górniak na Instagramie apeluje do mężczyzn, by nie ukrywali swoich problemów Fot: Instagram
Czytaj także