18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie jest lekko

Edyta Górniak zakażona koronawirusem? Gwiazda w kwarantannie

19.03.2020  11:18
Edyta Górniak zakażona koronawirusem? Gwiazda w kwarantannie
Edyta Górniak zakażona koronawirusem? Gwiazda w kwarantannie Fot: Edyta Górniak/Instagram

Piosenkarka Edyta Górniak przeżywa trudne chwile. Najpierw była świadkiem zabójczego tornado, teraz poważnie odczuwa skutki pandemii. Artystka jest w kwarantannie.

Dwa tygodnie w zamknięciu, bez kontaktu z ludźmi i z bezwzględnym zakazem wychodzenia z domu. Takie nieprzyjemności czekają właśnie Edytę Górniak, która została objęta obowiązkową kwarantanną. Czy się dostosuje?

Artystka w ostatnich tygodniach przebywała w USA. Była naocznym świadkiem gigantycznego tornado, które spustoszyło Nashville. Chwilę później padła ofiarą pandemii.

Gwiazda w kwarantannie

Górniak nie zdążyła wrócić do Polski przed zamknięciem granic i utknęła w Ameryce. Szczęśliwie, dzięki akcji "LOT do domu" udało jej się w czwartek do kraju przylecieć.

Dawno nie cieszyłam się tak na powrót do Polski. Chciałam i musiałam być bliżej mojego dziecka i bliżej mojego kraju

- wyznała na Instagramie.

Nie było to proste, ale się udało. Dziękuję Polskim Liniom Lotniczym LOT i całej załodze za bezpieczny powrót do domu - napisała.

Powrót gwiazdy do kraju to nie koniec utrudnień. Polski rząd i GIS nakazali wszystkim Polakom powracającym do kraju bezwzględną, dwutygodniową kwarantannę. Jeśli Edyta Górniak zdecyduje się na zamknięcie w domu z synem, ten także zostanie w nim uwięziony.

Czytaj także
Przeczytaj więcej